Daha hızlı düşün.

Tüm güç sağ ayağının altında! Yeni çizgileri, ön tamponu kaplayan kendine özgü geniş hava girişleri, gövdenin 15 mm alçalmasını sağlayan sportif R süspansiyonları, “R” logosunun yer aldığı siyaha boyanmış radyatör ızgarası ve krom kaplamalı yan aynalar… Heyecan verici Yeni Scirocco R karşınızda!

Yüksek devirlerin keyfini sürün.

Yeni Scirocco R’daki dinamik yol tutuş sistemleri daha sportif ve kontrollü bir sürüş deneyimi sunuyor. Elektronik Dinamik Diferansiyel Kilidi “XDS” keskin virajlarda aracın yol tutuşunu destekliyor. Adaptif Şasi Kontrolü “DCC” ise değişen sürüş koşullarına otomatik uyum sağlayarak amortisörleri birbirinden bağımsız olarak ayarlıyor. Uzun lafın kısası, tüm virajlarda güvenlik ve sürüş keyfi en üst seviyede tutuluyor.

Siz nasıl isterseniz

Teknoloji basit olmalı, tıpkı otomobil kullanmak gibi. Gaza bastığınızda altınızdaki gücü hemen hissetmelisiniz, ortamın havasını değiştirmek için tek bir düğme yetmeli ve her şeyin bir düzeni olmalı. Tüm bunları sağlayan o ileri teknoloji bizim işimiz, siz sadece yolun tadını çıkarın.