Semjh 'in en son etkinliği

• Semjh
    Semjh , Jetta Anlaşılmayan Ses başlıklı konuya cevap yazdı.
    İlgi ve desteğiniz için sizlere de çok teşekkür ediyorum dediklerinizi aynen uygulayacağım 👍🏽
  • Semjh
    Sabah 8:30 da maslak oto sanayideydim, boğaziçi özel servis diye bir yere gittim. Yanaşıp sıkıntımı söylediğimde kaputu açmamı söyledi...
  • Semjh
    Semjh Jetta Anlaşılmayan Ses konusundaki NECBEY mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    Bazen yanlış takılan yağ filtresi dahi ses yapmasına neden olur sübaplı değil düz filtre olacak aklınızda bulunsun.
  • Semjh
    Teşekkür ediyorum sabah ilk işim servise gitmek olacak.çok canım sıkıldı 101 binde aracım
  • Semjh
    Semjh Jetta Anlaşılmayan Ses konusundaki NECBEY mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    İki ihtimal var birincisi zincir ikincisi ise zincir bağlantısının üst noktasındaki konumlandırıcı olabilir her ikisininde kontrol...
  • Semjh
    Bu şekilde bir süre kullanabilir miyim? 1000 km kadar. Ve zincir değişimi ortalama maliyeti nedir:confused:
  • Semjh
    Üzgünüm zincir sesi var 🤔
  • Semjh
    Sabah baktığımda bu sesi motordan bu şekilde almamıştım ama videodan dinleyince farklı geldi. Üç haftadır var https://streamable.com/t7o63
  • Semjh
    Hemen çekip geliyorum
  • Semjh
    Konu ciddi o zaman eyvah. Peki zincirden ise kaputu açtığımda daha yoğun duymam gerekmiyor mu bu sesi
  • Semjh
    O ses motor sesi değil işte Necdet bey :) aracım tsi normalde çalıştığını hissetmezsiniz devir saatine bakıp anlaşılır o kadar sessizdir...
  • Semjh
    2012 model 1.4 tsi manuel
  • Semjh
    Semjh , Jetta forumunda Jetta Anlaşılmayan Ses başlıklı bir konu başlattı.
    Selamlar. Aracın sağ ön paspasın altından veya vites ile kol dayamanın arasının altından (bardaklık) geldiğini tahmin ettiğim bir...
  • Semjh
    Semjh buda benim değerlimm mk4 tdi konusundaki Ozlem mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    Kadin-erkek ayrimciligi konusuna girmiyorum bile, bu cok cok farkli bir olay. Fakat kadin-erkek beyin yapisi fiziksel olarak zaten...
  • Semjh
    Semjh golf 4 düsünceler konusundaki okaykay_1 mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    ahhh ahh eski konular turboyu hybrid yaptırıp kullanıp tekrar orjinala döndüm bile ne varsa orjinalde varmıs onu anlıyor tecrübe ediyor...
Üst Alt