Odfpe 'in en son etkinliği

• Odfpe
    Odfpe , Emme Manifoldu İzolasyonu başlıklı konuya cevap yazdı.
    Seyahat anından
    • Screenshot_20191014-141647_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141616_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141542_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141800_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141421_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141233_Video Player.jpg
    • Screenshot_20191014-141041_Video Player.jpg
  • Odfpe
    Odfpe Emme Manifoldu İzolasyonu konusundaki yabay mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    audi a4 1.8tq olan bu işi bilen bir arkadaşımı aradım sordum az önce, benim de kapağı o şekilde bırakınca zıplıyor dedi...Arabasının...
  • Odfpe
    Bu akşam bursa-karamürsel hattını gidip geldim. Gözlemlerim şöyle, evvela motor bölmesinde bi'şeyler değişmiş, gaza biraz dokununca...
  • Odfpe
    Eyvallah, çok sağol.
  • Odfpe
    Hava filtresi kutusuna açtığım ek kanalı tıkayıp aracı soğuk çalıştırdım, ses normalleşti. Demek fazla hava gelince hava filtresi...
  • Odfpe
    Vakum farketmedim sadece kapak videodaki gibi kalkıp iniyor.
  • Odfpe
    Yanma odası harici motor bloğu boşluklarındaki basınç değişikliğini gösteriyor bence, çünkü hem karter havalandırmayı hem, hem üst kapak...
  • Odfpe
    burada görülenin aynısı kapak hoplayıp duruyor, biraz araştırma yaptım fakat genelde pcv ile ilintilenmiş. ilk çalıştırmada gelen ses...
  • Odfpe
    Necdet Bey, bugün bahsettiniz şekilde test yaptım, contanın sıkabildiğim yerlerine epey bi sıktım değişiklik olmadı. Yani rölanti...
  • Odfpe
    Odfpe Emme Manifoldu İzolasyonu konusundaki NECBEY mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    Sökmeden önce araç rölantide çalışırken balata spreyi sıkarsanız açıklık varsa rölantide çalışması değişir ve kendini belli eder.
  • Odfpe
    Necdet Bey saf teflon plaka üzerine portlar ve civata delikleri açılacak. İşlenmesi kolay bir malzeme. Sanırım benim montajda sıkıntı...
  • Odfpe
    Yapabileceğimi düşünüyorum, kıl testere ve matkapla sağlam ve yeterli bir ürün yapabilirim kendim için.
  • Odfpe
    Evde kendim yapabilirim artık diye düşünüyorum.
  • Odfpe
    Odfpe Emme Manifoldu İzolasyonu konusundaki okaykay_1 mesajınıza Like Like tepkisini verdi.
    cok güzel olmus dediginiz gayet mantıklı yuvaların içine yuvarlak silindir koyulsa vida saplamarın sıkıldıgında sonun geldigini...
  • Odfpe
    Gelelim teflon termal yalıtım contamıza. Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum. İat araç süzülürken önceden yükseliyordu, gaza basınca...
    • IMG_20191011_104552_033.jpg
Üst Alt