mkakca kullanıcısının son içeriği

1. M

2011 caravell 189 bg dsg araç motor yağ basıncı arızası

Balıkesir- Bandırma. Ama istanbul izmir vss çevre illere de gidebiliriz ..
  2. M

2011 caravell 189 bg dsg araç motor yağ basıncı arızası

İyi akşmlar..2011 model 180 bg dsg caravell aracımın kırmızı yağ basınç arıza lambası yanmakta ve aracıma doğuş çözüm bulamamakta.. önerebileceğiniz usta - yer var mıdır
  3. M

2008 1.6 102 ve 2012 1.6 102 arasında kaldım yardım

merhabalar.. 2005 2.0 fsı passatımı satıp yakıt olarak daha makul bi araç planlıyorum ve şimdi aklımda 2008 1.6 102 ps trendline otomatik 75000 de arac le kafa kafaya takas veya ustune belki 1000 lira verebilirm ve lpg takıp kullanmayı düşünüyorum fakat aynı aracın 2012 si d 38000 lira oluşu...
  4. M

2.0 fsı otomatik viteste vurma sorunu

merhaba arkadaşlar 2005 2.0 fsı otomatik vites aracım ara ara geri vitese takınca ve bazanda 3. vitese geçerken vurma şeklinde bi ses geliyo yaklaşık 1000 km öce bu şikayetle giitiğim ustam şanzıman yağından olabilir dedi değiştirdik azaldı ama hala devaqm ediyo sanki geri vitesde ve 3. viteste...
  5. M

klima problemi yardım....

merhabalar arkadaşlar.. herkesin yeni yılını şimdiden kutlarım... 2005 2.0 fsı comfortline trip. aracım var aslında şu anda yazdığım konu için zamansız ama anca halledeceğimi düşünerek şimdiden açtım konuyu Arkadaşlar benim aracımda klima soğutmuyordu ve birkaç ustaya gösterdim klima motoru...
  6. M

2005 a4 1.8 t triptonic lpgli nasıl sizce?

05 2.0 fsı passat kullanıyorum ve şu aralar gündemimde 05 1.8 t trip. lpg li a4 var araç 127 de 42000 civarı fiyat söyleniyo sizce nasıl bu araçlarda lpg ye bağlı veya kronik sorun varmıdır yardım ltfn
  7. M

2005 2.0 fsı passat- 2008 audi 1.6 değişimi..önerileriniz

arkadaşlar 2005 2.0 fsı passatımı 2008 audi a4 1.6 102 beygir ile değiştirmeyi düşünüyorum fakat araba hakkında hiç bir bilgim yok söylediğim araba 50000 lira civar bu arabanın donanımları nedir passatımı aratırmı bilgisi olanlar yardım..
  8. M

passat zor çalışma sorunu

selam arkadaşlar.. geçen gün depomda az benzin kalmıştı ve hafif eğimli bir yerde park etmiştim sonrasında rabayı çalıştırdım ve araç 10 metre gitti arada tekledi ve durdu sonrasındada da bir süre çalılşmadı fakat düzeldi ustam benzin pompası hava yapmıştır az benzinden dolayı demişti . dün yine...
  9. M

park sensörü acil yardım ltfn

Slms arkadaşlar.... BUgun öğleden sonradan bedri par sensörlerim çalışmıyor açınca en baştatiz bir uyarı sesi veriyor 3- 5 san,ye sonraa park sensörü düğmesi yanıp sönüyor neyapmam lazım? bugun sol ön park lambam bozulmuştu ki daha önce xenon far ve led park taktırmıştım sol led bozuldu bende...
  10. M

passat klima problemi

Merhabalar.. birkaç gun önce aracıma bindim ve klimayı çalıştırdım fakat soğutmadığını farkettim defalarca denememe rağmen soğutmuyor, sıcak kademede üflüyo ısıtıyor fakat soğutmuyor b u arada aracım 2005 2.0 fsi confortline automatic daha sonra özel bir servise götürdüm ve bana yaklaşık 1650...
  11. M

kaportadaki zift lekeleri

merhabalar.. malum sıcak havalarda asvalt erimesi nedeniyle atracımın kaportasında biçok yerinde zift lekeleri oluştu bunları nasıl temizleyebilirm.. bildiğiniz güzül bir temizleycici varmı?
  12. M

araç muayene

merhabalar arkadaşlar... 2005 2.0 fsı aracımın haziran sonuna doğru muyanesi geliyor bende bu arada aracıma camlara film yapmak istiyorum sizce muayene konusnda sorun çıkarrmı??
  13. M

pasata cam filmi ve diğer öneriler..

merhabalar. 2005 2.0 fsi buz mavsi aracıma bişeyler yapmak istiyorum ve bu işe de cam filmleri ile başlmayı düşünüyorum.. öneriis olan varmı . bi arakadaştan siyah birinden de sanıırm yeşil cam filmi? duydum ne öneririsiniz ayrıca başka neler öneririsiniz...
  14. M

passat 90.000 bakını

passat 90.000 bakımı passatıma 90.000 bakımım gelmk üzre.. özel servis mi yetkili servis mi ? sizce arada ne kadar oynar..? 90.000 bakımında trigger flan değişiyo sanırım zonguldaktayım eğer özel servis derseniz ankaraya da gidebilirm
  15. M

2005 passat fsı da alarm ?

MERHABA ARKADAŞLAR.. 2005 2.0 fsı comfortline aracımda katalogda alarm türü bişey okudum ama emin olamadım hiç alarmı deneyen ve bu konda bilgisi olan varmı.. nasıl çalışır nasıl aktiv edilir.. şimdiden teşekkürler...
Üst Alt