METKET VW kullanıcısının son içeriği

1. METKET VW

Bozuk,çalışmayan rcd300 araniyor,ön tüş takımı sağlam olan.

Bozuk,çalışmayan rcd300 araniyor,ön tüş takımı sağlam olan.
  2. METKET VW

RCD 300 tuş boyama ve gençlik aşısı.

Arkadaşlar..elinde eski çalışmayan rcd300 varmı,benim tuşlar da aynen soyuldu..ama uğraşmak istemiyorum,sadece ön kapak için ariyorum..
  3. METKET VW

Caddy İçin Yağ Seçimi?

Servis te aynisni kullaniyor..bende..benimki bls ama farketmez diye dusuniyorum.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. METKET VW

RCD 300 soyulan tuşların düzeltilmesi ve gençlik aşısı.

teşekkürler..200 e 2 el temiz olanları var da..fazla maliyet yapmadan nasıl olsa baya eski diye düşünüp ucuz yollari araştıriyorum..yoksa Double din çoktan almıştım ..rcd 300mp3 olunca fazlasını da aramiyorum çunkü..)
  5. METKET VW

RCD 300 soyulan tuşların düzeltilmesi ve gençlik aşısı.

Merhaba, gerçeği eski konu ama,sorun hep ayni..Elimde rcd300 teyp var,çalışiyor,ama tuş takımı kötü oldu,yılamacılar parlatıcı süre süre,kabarmış boyaları,boyamadan 2el benzeri teyp,çalışmayani varmıdır elinizde arkadaşlar..sadece Tuşlari icin araştıriyorum..?
  6. METKET VW

Vw caddy sisleri geri vites baglamak

Cok tesekkur ederim..cok kapsamli birsey..aksama incelerim artik. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. METKET VW

Burayi goruntuleme iznimiz yokmus..)) LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. METKET VW

Deneme sansiniz oldu mu acaba..kodlama ile? onde bu geri vites lamba sigortasi nerede acaba.bulamadim bir turlu.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. METKET VW

Bunu vag tan kodlama ile olur mu ki acaba..caddy2006? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. METKET VW

Yok..tamamen fantezi aslinda.. aslinda bunun orjinalde ne mantikla yapilmistir acaba..geri vites=sislerin aktive edilmesi..? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. METKET VW

Merhaba. Yeni nesil araclrda bu ozellik varken,acaba kisa yolda bende bunu nasil cozerim derken.geri vites lambasina sisleri baglayip calismasinda sorun olmaz herhalde..boyle birsey yapan varmidir? tabii araya role ekleyip..ayni anda far anahtarindan sisler acik ise..o anda da geri vites...
  12. METKET VW

Hafif Ticariler için ''Otomobil Ruhsatı'' Kampanyası

burada ufak bir şey eklemek istiyorum bu konuda,mesala bende Caddy var ve almadan çok araştırdım,yani"bu araçlar alt yapı olarak binek araçlarla bir tutulması söz konusu olmamalı benim açımdan" aslında tamamen yanlış bir bilgi,Caddy alt yapısı,şanzıman,motor vs tamamen Golf5-6 olanıyla ayni...
  13. METKET VW

Yeni Caddy benzin 1.4 122bg..

Bu devirde kimse almaz herhalde benzin Caddy ama cesit olsun diye mi getirdiler acaba..ya da artik eskimis bu motoru tuketmeye mi yonelik..))2.0tdi 150bg..olani beklenirken.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. METKET VW

Vw caddy..on cam ve torpido arasi bosluk

Arkadaslar..araya birsey dusurdum ve nasil alacagimi cozemedim..yardim ltf LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. METKET VW

Vidali plaka ve TUvturk

Merhaba, Muayanem yaklasiyor ve plakalarimda vida delikleri var,delikleri bir sekilde kapatip ve rotus yapilip Tuv den gecermi arkadaslar..son durum nedir acaba? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt