mehmets kullanıcısının son içeriği

1. mehmets

Bu Passat bizi donduracak

Şu günlerde bütün dizel araçlar aynı durumda.Benim Honda da dahil.
  2. mehmets

Bu fiyata bu Bora alınır mı?

Merhaba arkadaşlar Birkaç aylığına kullanıp satmaya bir araç arıyordum. Tesadüf bulunduğum yerde 2001 Model Comf.bir Bora buldum.Tek çamurluk boyalı 176 bin orjinal km'de Lpg'li düz vites temiz bir araç.Rengi lacivert içi gri renkte.Memur bir arkadaş satıyor.Fiyat olarak 26 bin istedi.Sizce bu...
  3. mehmets

Passat 2.0 TDİ ile yıllar sonra VW'e dönüş.

Merhaba arkadaşlar Bora'yı satarak VW'e 2 yıl ara verdikten sonra Honda Accord-Citroen C5 derken yeni aracımla aranızdayım.Herkese selamlar... 2007 Passat 2.0 TDİ Tabi bu araca stok binilmez.Yazılımla 172 hp civarına yükseldi. [/url][/IMG] [/url][/IMG] [/url][/IMG] [/url][/IMG]
  4. mehmets

Hacı abinin yeni aracı hayırlı olsun

Şu an itibariyle Hacı abi Erzurum'dan aldığı yeni aracı ile yanıma Elazığ'a varmak üzere tahmin edin ne aldı :)
  5. mehmets

Focus'u sattım yerine ne alsam?

Merhaba arkadaşlar. Bora'dan sonra 6 aylık Focud Tdci maceramdan sonra yeniden aranızdayım. Bugün Hacı abi'yle (METEGE) benim 2006 Tdci focus'u sattık.Şu an yeni araç arayışı içerisindeyim. Focus'tan memnundum aslında ama satmış bulunduk işte. Bana 30000TL civarında bir araç lazım. Yılda 10-12...
  6. mehmets

Fahri Trafik Müfettişi terörüre karşı hukuk zaferimiz :)

Merhaba arkadaşlar Eminim birçoğunuzun başından geçmiştir.Eve posta yoluyla ulaşan bir ceza tebligatı ve gıyabınızda tutulmuş abuk subuk bir ceza tutanağı.Ya hiç uğramadığınız bir semtte aracınıza yazılan hatalı park cezası ya siz şehirdışındayken aracınız garajda yattığı sırada kırmızıda...
  7. mehmets

Passat'la Lamborghini yarışırsa ne olur? :)

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Passat-la-Lamborghini-yarisirsa-ne-olur--1NovRy4gTjX3.html
  8. mehmets

2.G.Antep Buluşması ve 4 tuşlu anahtar yapımı :)

Merhaba arkadaşlar dün G.Antep teki 3 arkadaş buluşarak uzaktan kumandalı anahtarlarımızı 4 tuşlu yaptık.Bize yurtdışından anahtarı temin eden ve montajını yapan Ömer Bey'e teşekkür ediyoruz :) Bu arada bagajın bağımsız açılması ve panik tuşunun aktif olması çok güzel özellikler.Herkese tavsiye...
  9. mehmets

GAZİANTEP BULUŞMASI VE KUMANDADAN CAM AÇMA-KAPAMA UYGULAMASI :)

Merhaba arkadaşlar.Bugün Ömer Bey ve Hacı Bey ve benim katılımımla mini bir G.Antep buluşması gerçekleştirdik.Ömer Bey'in yazılımla kumanda ile cam açma-kapama uygulaması vesilesiyle forumdan 3 arkadaş biraraya geldik,bilgi paylaşımında bulunduk.Güzel bir gündü,geldikleri için Ömer ve Hacı...
  10. mehmets

LPG anahtarını aracın orjinal butonu gibi modifiye ettim.

Merhaba arkadaşlar. Atiker Lpg butonu konsolda fazlalık gibi durup göğüsteki ahnegi bozuyordu.Mavi kırmızı aydınlatmaya yeşil ledler yakışmıyordu.Üstelik Lpg göstergesinin o fazlalık gibi duruşundan bıktım.Pazar günü 50 kuruşluk bir butonla işe giriştim.LPG miktarını belirten ledler düzenli...
  11. mehmets

Bosch lpg bujisi kullanmaya başladım.

Merhaba arkadaşlar 1.resimde 10000km lpgli aracımda kullanmış olduğum orjinal NGK bujileri görüyorsunuz. Özellikle iki tanesi deforme olmuş durumda.Değişim zamanı geldi diyerek bu sefer Bosch lpg bujisi taktırmaya karar verdim.Takımı 65 TL e geldi.Orjinal NGK lar da 50 TL idi yanlış...
  12. mehmets

Bora'dan sonra S60???

Merhaba arkadaşlar Başlıktan da anlaşılacağı gibi 2. el değerleri uygun olan bir önceki kasa s60 lar konusunda ne düşünüyorsunuz? 2005 model 150000km civarlarında 32-35bin TL e temiz kullanılmış bir S60 almayı düşünüyorum.Yılda 10-15 bin km yol yapıyorum.Tavsiye eder misiniz?Aslında Bora dan...
  13. mehmets

Bora orjinal siyah cam?

Merhaba arkadaşlar Malum yaz geliyor ve güneşte orjinal camlar yakıyor.Camlara film çektirmeyi düşünüyordum.Bunun yerine orjinal siyah cam bulabilir miyim?Bilginiz var mı?
  14. mehmets

Servisteki ilgisizliğe kızan adam Lamborghini sini parçaladı

Lamborghini'yi herkesin önünde parçalattı Çin'de bir Lamborghini LP670-4 SV sahibi firmanın kalitesiz servisine tepki olarak aracını "15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü"nde halkın gözleri önünde parçalattı. Aracı meydanda halkın önüne çektiren iş adamı, para karşılığı tutuğu adamlara, çoğu...
  15. mehmets

lastikleri değiştirdim

Merhaba arkadaşlar.Aracımın michelin e.saver lastiklerini goodyear efficengript le değiştirdim.İlk izlenimlerim güzel.Araç yere daha sağlam basıyor.Yağışlı havalarda test ettim,önceki lastiklerim gibi aracı yere yapıştırmıyor.Tabi bu üstündeki lastiklerin eski olmasından da kaynaklanıyor...
Üst Alt