FURKANZ kullanıcısının son içeriği

1. F

navimedia-volkswagen-golf-passat-jetta-seat-exeo-nav ürün yorum

Uzunca bir aradan sonra tekrar merhaba. Uzun zamandır maddiyattan dolayı arabama herhangibir değişiklik yapamadığım için forumlarıda biraz boşladım kusuruma bakmayım. Her neyse arabam 2006 model jetta ve...
  2. F

Dış sıcaklık değeri kafayı yedi. Klima çalışmıyor

Arabamla dün akşam saatlerinde yolculuk ederken birden gözüm dış sıcaklığı gösteren değere ilişti. inanılmaz birşey ama -29 dereceyi gösteriyor ve yanında buzlanma işareti yanıp sönüyordu. üç gün önce çalışır vaziyette ve iç ortam sıcaklık olarak gayet konforlu iken park ettiğim arabada klima da...
  3. F

VWTURK Ailesine teşekkür

Bugün benim doğum günüm. Hoş belli bir yaştan sonra bunun pek önemi kalmamakla birlikte hatırlanmak ve bir şekilde iyi dileklerle anılmak insanın hangi yaşta olursa olsun hoşuna gitmiyor değil. Ne var ki şu saat itibarı ile üyesi bulunduğum hiç bir forum sitesinden mesaj almamamla birlikte...
  4. F

Sonunda bende Cruise Control taktırıyorum

Uzun bir aradan sonra tekrar herkese merhaba. Çoktandır mesaj yazmıyordum ama forumu hep takip ediyordum. Her neyse geçen hafta Samet arkadaşın (Samet602) CC taktırma mesajını okuyup onunla yazışmamızın ardından Aydoğanlar VW serviste şu anda arabama CC takılmak üzere test ve işlemler...
  5. F

Jetta MK5 Kullanım Klavuzu

Arkadaşlar daha önceden açılmış bir konu içinde söz verdiğim üzere Jetta kullanıcı klasöründe yer alan kitapçıkları pdf dosyası olarak ekledim. aşağıdaki link vasıtası ile kullanıcı kitaplarını indirebilirsiniz. Herkese hayırlı olsun.burada açıldığını görünce burada da açma ihtiyacı hissettim...
  6. F

Emission Garage hata mesajı

Merhaba Aracımda dün oluşan bir problemle ilgili sıkıntım var. Aracım 2006 1.6 102 HP jetta midline LPG li. daha önce yüksek hızlarda 2-3 defa eksoz sistemi arıza lambası yanıp sönmüştü. forumdaki araştırmalarım sonucu pek kafama takmamıştım. Ancak dün direk yandı ve sönmüyor. Forumda...
  7. F

Jetta V Kullanıcı Klavuzu vs.

Arkadaşlar daha önceden açılmış bir konu içinde söz verdiğim üzere Jetta kullanıcı klasöründe yer alan kitapçıkları pdf dosyası olarak ekledim. aşağıdaki link vasıtası ile kullanıcı kitaplarını indirebilirsiniz. Herkese hayırlı olsun. http://www.vecanhafriyat.com/kitap1.pdf...
  8. F

444 Yağ katkısı ve Bor Ürünü hakkında

Herkese Merhaba 22 Yıldır araba kullanan birisi olarak bugün kardeşimin arabasının klimasındaki bir sorun nedeni ile Ankara Şaşmaz oto sanainde klimacıda otururken 444 motor yağlarını tanıtan bir ekip geldi. İzleyenler bilirler reklamındaki kullandıkları düzenek ile dükkan sahiplerine ve bize...
  9. F

Sol kapıdan ses gelmiyor

Merhaba 1 ay önce aldığım Jetta Midline aracımın radyosundan sol taraftan ses duyamıyorum. bu gün başka bir işlem için kapı döşemesini söktüm 1 büyük bir küçük hoparlöre bağlantılar yapılmış durumda ama radyonun balance ayarını sola verdiğimde sağ kapıdaki hoparlörlerden kısık bir ses geliyor...
  10. F

Klima verimsizliği ve gelen kötü koku

Merhaba değerli forum üyeleri. Ben Haziran ayı başında ilk kez bir volkswagen grubu 2006 model Jetta 1.6 102BG araba aldım. internette araştırma yaparken siteyi buldum ve hemen üye oldum. Arabamı alırken yetkili servise ekspertize soktum. Arabam 70000 de idi. bu güne değin tüm bakımları Doğuş...
Üst Alt