alikem2014 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözülemeyen golf 5 1.6 bse motor hararet sorunu

İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARACI BURSA HEYBETLİ OTO ÖZEL SERVİSİNE BIRAKTIM KENDİM BANDIRMADA İKAMET EDİYORUM USTAM RADYATÖR PETEĞİNDEN ŞÜPHELENDİ DÖNÜŞ OLMUYOR TERMOSTAT BORUSUNDA DEVİRDAİM İLE OLAN BASINÇ OLUYOR FAKAT RADYATÖRDEN ÇIKIP TEKRAR DOLAŞIMA GİDEN BORUDA BASINÇ OLMUYOR DEDİ. İNŞ...
  2. A

arkadaşım sana katılıyorum aracın harareti motor ısındıktan sonra 90 derecede sabit kalmalı motor 90 derece ısıda sabit tutmalı hararetini aksi durumda benim araç gibi bir sorun vardır.
  3. A

DEĞERLİ KARDEŞİM 6 - 7 ADET WV GRUBU ARAÇ KULLANDIM HİÇ BİRİDE 90 DERECE HARARETİ ARACI SIKIŞTIRSAM DA BAĞIRTSAMDA GEÇMEDİ KONTAK AÇIP KAPATSAM DA GEÇMEDİ SİSTEMİ ZORLAYAN BİŞEY VAR AMA BULAMIYORLAR
  4. A

en kısa sürede çekmiş olduğum videoyu da yükleyeceğim. yardımlarınızı bekliyorum.
  5. A

Değerli arkadaşlar herkese iyi forumlar herkese işinde gücünde kolaylıklar diliyorum. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. 2007 model golf 5 1.6 102 hp aracım var. aracım ilken yolda giderken hararet sorunu oldu 110 kadar çıktı hararet fanlar 2. devreye geçip hızlı çalışmaya başladı. arabamı...
Üst Alt