Zenec Z-E2015 Harita güncelleme hk.

Cavit

vwTürk Üyesi
İsim
Cavit
Soyisim
Kır
Tiguan aracımdaki zenec Z-E2015 multimedya navigasyon için igo programı kullanılıyor ve harita güncellemesi yapmak istediğimde Naviextras'da üyeliğim olduğu halde Toolbox SD kart içindeki cihazın lisans dosyasını okuyup güncelleme sunucusuna uzun süre beklememe rağmen bağlanmıyor ve üye giriş sayfası gelmiyor.

Harita güncelleme konusunda farklı bilgiye sahip olan görüşlerini veya bilgilerini paylaşabilir mi?

salcek

vwTürk Üyesi
İsim
salih
Soyisim
çiçek
Güncellemeler ücretli satın alınmadığı için olabilir

Cavit

vwTürk Üyesi
İsim
Cavit
Soyisim
Kır
Bende ücretiyle satın almak için bağlanmak istiyordum zaten. Cihaz ile bağlantı kurmadan hiç bir şey satın alınamıyor. Yani, iGO/license içindeki device.nng dosyasını okuyup bağlanamıyorum. Aynı iGO/license klasörü içinde lisans ile ilgili başka dosya olup olmadığını öğrenmek istiyordum. elinde olan varsa test etmek için verebilir mi? Yada bu dosya içeriğinin resimini çekip görüntü olarak inceleme imkanı olabilir mi?

Not: Başka cihaz ile bağlantı kurabiliyorum sadece zenec E2015 ile bağlantı kurulamıyor.

Cavit

vwTürk Üyesi
İsim
Cavit
Soyisim
Kır
Öğrendiğime göre license klasörü içinde adı, Zenec_Z_E2015 şeklinde yazan .lyc uzantılı dosya olması gerekiyormuş. Bu dosya bende yok onun için bağlantı kuramadığımı öğrendim. Elinde olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Üst Alt