Youtube Downloader..

yco

vwTürk Üyesi
bi suredir "Fastest Free Youtube Downloader" programini kullaniyodum ama son donemde nedense programi guncellememe ragmen calismaz oldu program.. bi turlu baglantiyi kurup indirmeye baslamaz oldu.. indirirken formatini secip istenilen formatta indiren baska bi program var mi bildiginiz Mac icin?
ya da bu sorunu yasayip cozen var mi aramizda?

tesekkur ederim..

trgtovc44

vwTürk Üyesi
mozilla varsa onun kendi indirme eklentisi var

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
YouTube MP3 dönüştürmek için, http://www.audiothief.com ziyaret etmeniz ve youtube link adresini yazmanız yeterli.
ben genelde videoları mp3'e çevirerek dinlemeyi tercih ediyorum,
umarım işinize yarar...

yco

vwTürk Üyesi

trgtovc44

vwTürk Üyesi
mozilla açtığınızda üstte araçlarda eklentiler var orada arama kısmında youtube yazarsanız easy youtube downloader olan prog kurun sonra mozilla kapayıp açın youtubeye girdiğinizde videonun altında indirme linki var orada mp3 mp4 ve istediğiniz kalitede video indirebilirsiniz... yapamazsanız sonra fotolu anlatım yapabilirim :)

yco

vwTürk Üyesi
mozilla açtığınızda üstte araçlarda eklentiler var orada arama kısmında youtube yazarsanız easy youtube downloader olan prog kurun sonra mozilla kapayıp açın youtubeye girdiğinizde videonun altında indirme linki var orada mp3 mp4 ve istediğiniz kalitede video indirebilirsiniz... yapamazsanız sonra fotolu anlatım yapabilirim :)
soylediginizin uzerine ve 'netten bi daha baktim ama gerekli extension bulamadim.. rica etsem fotolu anlatim yapabilir misiniz? :)

Mac OS X Lion 10.7.4 (11E53) ..

trgtovc44

vwTürk Üyesi
öncelikle firefox yoksa kurulur :) sonra üstte araçlarda eklentiler seçilir

sonra
öncelikle yukarıdaki arama yerine YOUTUBE yazarsanız aşağıda arama sonuçları çıkar EASY YOU TUBE VİDEO DOWNLOADER programını kur

sonra aşağıdaki ekran çıkar ok ile işaretlediğim yeri tıkla

sonra herhangi video açtığın anda OK ile işaretlediğim yere tıkladığında videoyu istediğin kalitede veya MP^olarakda indirebilirsin

yco

vwTürk Üyesi
cok tesekkur ederim Turgut sayende cozulmus oldu sorun.. :tebrik:

yco

vwTürk Üyesi
sorun çözüldüyse ne mutlu :AD
nedense RCD510 pek sevmedi o sekilde indirince Youtube'dan bazilarini acmadi hata verdi.. :(
fastest youtube downloader guncellenince kendine geldi cok sukur.. size de tavsiye ederim..

:)

Üst Alt