Yepyeni SuperB. Daha İyisi Sizlerin Olsun...

Micro

vwTürk Üyesi
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, çok hoşuma gidiyor bu arabalar.

zinarturgut

vwTürk Üyesi
2 gun gezdikten sonra yine yoldayim. Su anda Lider Turizmin araci ile Corum'a seyahat ediyorum. Aydin'a girmek uzereyiz. 2 gun boyunca araci daha iyi tanima imkanim oldu. Ctesi gecesi bara gittik, otoparkci cikarken "abi bu ne guzel araba, ben Skoda oldugunu sonradan gordum" diyede yorum yapti. Arac cok ilgi goruyor. Koyu Navara'ci olan kayinbabam bile aracin etrafinda dolandi durdu. Bi yandanda rahatsiz oluyor insan bu ilgiden. Aracin icini nazar boncugu doldurdum. Bir kurban daha kesecem hayirlisi ile İzmir'e gidince. 2000 kmyi devirdik sorunsuz cok sukur. Son kurusuna kadar helal olsun param Skoda'ya. Tekrar diyorumki Passat alacaklar bi goz atsinlar SUPPERBEEE ye. İyi geceler

ugur89

vwTürk Üyesi
aracınız öncelikle hayırlı olsun...kazasız belasız kullanmak dileğiyle...çok güzel bir tercih yapmışsınız bizde yıllardır skoda kullanıcısıyız bu yüzden nasıl duygular içinde olduğunuz anlayabiliyorum az çok :) dediğiniz gibi lüksten kaçınılmayarak üretiliyor ve uygun fiyatlara satılıyor...herkesin kendi fikridir tercihidir ama skodayı denemelerini tavsiye ederim...sadece test sürüşüne kısacık bir zaman ayırın yeterli....üstelik her modeli içinde geçerli bu dediğim...tekrar hayırlı olsun :)

oztemiz80

vwTürk Üyesi
Keşke sonata alsaymışsınız :lalalalala::lalalalala:
Şaka şaka bir önceki konudan kaldı :D

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin bir tanede burada gördüm geçenlerde gerçekten çok asil duruyor Skodanın imajı için bulunmaz nimet :)

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
2 gun gezdikten sonra yine yoldayim. Su anda Lider Turizmin araci ile Corum'a seyahat ediyorum. Aydin'a girmek uzereyiz. 2 gun boyunca araci daha iyi tanima imkanim oldu. Ctesi gecesi bara gittik, otoparkci cikarken "abi bu ne guzel araba, ben Skoda oldugunu sonradan gordum" diyede yorum yapti. Arac cok ilgi goruyor. Koyu Navara'ci olan kayinbabam bile aracin etrafinda dolandi durdu. Bi yandanda rahatsiz oluyor insan bu ilgiden. Aracin icini nazar boncugu doldurdum. Bir kurban daha kesecem hayirlisi ile İzmir'e gidince. 2000 kmyi devirdik sorunsuz cok sukur. Son kurusuna kadar helal olsun param Skoda'ya. Tekrar diyorumki Passat alacaklar bi goz atsinlar SUPPERBEEE ye. İyi geceler
Haydi Canım Sen de.. Bir Kore Malı kadar kalitesi yok arabanın :zıp: :zıp:

(Aman devamını getirme, sadece "espri" olsun diye yazdım)

jackal1905gs

vwTürk Üyesi
Haydi Canım Sen de.. Bir Kore Malı kadar kalitesi yok arabanın :zıp: :zıp:

(Aman devamını getirme, sadece "espri" olsun diye yazdım)
abi kore more yavaştan japonya ya uzanmayalım yine :D puahhahauah ( valla bu da espriydi ) (bu arada konuya asma kilit vurulmuş.. her gün okuyordum. biraz daha gaza gelip yazacaktım bi şeyler hevesim kursağımda kaldı )

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Metin Abi, Mustafa Abi Valla darılırım haaa:))). Hocam işin şakası bi yana hani Hyundai kötü bir marka değil ama Türkiye'deki yapılanması iyi değil. Ben o anlamda konuşuyorum. Test etmedim ve incelemedim zaten aracı. O yüzden ona yorum yok. Ben alırken mantıklı davranmayı düşündüm. Ve iyi yaptığımıda görüyorum. Passat alsaydım hiç ilgi görmezdi çünkü kum gibi Passat var heryerde(Passat sahipleri alınmasın lütfen. Kötü anlamda yazmıyorum). Fayda fiyat oranı iyi olduğu için seçtim. Passat ile SuperB fiyat anlamında yer değişse belki Passat alırdım. Sonuçta amacım son kuruşuna kadar hakkını almak.

İyi Dİlekleriniz içinde Çok teşekkür ederim...

Garfield®©

vwTürk Üyesi
hayırlı olsun arkadaşım, allah nazardan kem gözlerden saklasın, güle güle ve sağlıkla kullanmanı dilerim, sevgiler...

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Estağfurullah Metin Abi... Dedim ya kimsenin arabasını küçümsemek haddimiz değil. Senin aracı çok beğendiğimide söylemiştim dedi. Pırıl pırıl maaşallah:p Senin Passat benim araçtan daha çok ilgi çeker eminim...

Kardeşlik içinde taarruz olmaz...

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Skoda SuperB 1.4 TSI 125 BG içinde var mıdır yazılım acaba. Yada bu motorun Leon'lardaki motorla aynı olduğunu düşünürse Leona yaptıran var mı? Yaparsak güç kaç hp olur ve artı eksileri nelerdir...

bestservis

VWTURK Gold Member
yaklaşık sorunsuz 30 hp güç almakta. daha fazla güç alındığında problem peşinden gelmekte...

Taner Meşe

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
fiyatlara bakıyorumda çokiçler acısı. benim ingilterede ev sahibim vw taureg aldı. full+full bir araba. ikinci el 2007 sanırım 9bin pound verdi. burada o aracın parasına bak. adalet mi bu.

bu araba mükemmel birşey ama o parayla ferrari alıyo millet orada. bu gümrükte verdiğmiz vergiler çok fazla ya

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Eeee. Burasi Turkiye. Yok oyleee. Arabanimda pahalisina bineriz, yakitinda en pahalisini kullaniriz. :(

Gökhan_55

vwTürk Üyesi
hayırlı olsun. gücüm yetse o arabayı almayı çok istiyorum.. kayseride ilk test sürüşüne gidenlerden biriydim ben tek kelime ile hayran kaldım.. siz jetta ile kıyaslamışsınız ama ben passatla bile kıyaslamam o arabayı tek kelime ile muhteşem.. tekrar hayırlı olsun

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Sağol Gökhan. Umarım sende sahip olursun gönlünün istediğine. Ama yanlış anlamışsın. Ben Jetta ile kıyaslamadım. Jetta almaya niyetliydim ama almadım. Onun fiyatına dedim. İlk sayfada zaten yazmıştım Passat alacaklar bir test etsin diye. Fiyat farkınıda belirtmiştim. Hepsi bu. Araç zaten sınıf olarak Passat ile A6 arasında. Passatla aralarında çok fark var.

jackal1905gs

vwTürk Üyesi
bugün bir tane canlı görmek nasip oldu.. adam solladı beni yaa :S performansıda iyi herhalde baya

Üst Alt