yeni polis arabalarımız geldi hayırlı olsun :):)

OSMAN_61

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
edirneden subaru impreza 2.0 r

konu eski ama söz edilen subaruyu bulduğum için resimlerini ekledim

vw061

VWTURK Gold Member
Fazla heveslenmeyin, bunlar STİ lerin kaplumbağaları 1.6 SR

yakuzz

vwTürk Üyesi
yüksek hızlarda kullanılması için 96-99 yılları arası her ile resmi boyalı vectra 2,0cdx'ler tahsis edilmişti. ama çoğu ilde kullanılmadı bu araçlar; ya bakan vesaire geldiğinde eskortluk etmesi için görevlendirildiler, yada polis haftasında falan gövde gösterisi için çıkartıldılar.. çoğu zaman garajlarda yatırdılar ve masraf açmaması için (bakım-yakıt vs) kullanılmadılar.

hatta bu araçların sivil olanlarından 2 tanesi gaffar okkan suikastinde d.bakırda pert oldu. bir dahada bu tip araçların tahsisatı, bu sayılarda yapılmadı.

By_DoGu

Uzaklaştırılmış Üye
İstanbulda jetta fln var goruyorm ya bakalm su tofasları falan bı kaldırsalar :D sımdıkı lınea lar falan multıjet ..

ilker17

vwTürk Üyesi
VALLA BUNLAR BIZIM ULKEMIZDE ZOR KULLANILIR NEDIYEYIM

armedangel

vwTürk Üyesi
hiç korkmayın. keşke bu arabalar gelse. günlük 5 lt yakıt tahsisatı ile motoru bile ısıtamazlar..=)

Torrado

vwTürk Üyesi
Bir anda yurt dışında polis olasım geldi :D

sahinn

vwTürk Üyesi
otoyol polsimiz var şimdi

bununla kimi nasıl kovalayacaklarsa gerçi bizim yollarda en iyi bu gider ama:)
bu araç şehit şakir koç bölge trafik istasn amirliğinde bununuyor sadece kışın kullanılıyor 1996model 110 ps gücünde ama inanın kışın çok iş görüyor içerisinde battaniye dolu

otoyol polisi projesi hayata geçti içerisinde özel tertibatlarıyla birlikte (kamera gps, navigasyon gibi) araçlarda renault megane.

ayrıca arkadaşlar sivillerin girmesi yasak ama istanbul vatan emniyet müdürlüğünün alt katındaki araçları bir görmeniz lazım KOM şubesine ait 1999model corvette(sivil plakalı) jetta,passat(resmi) ve cherooke jeep vs vs tabi bunların yanında da şahin reno da görmek mümkün

By_Neo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
benim babamda polis jetta,passat,yeni mondeo,linea t-jet,doblo multujet(1.9L),75 lık connet (KM marka jant takanlar falan var :D ) accent era, toyota corolla, avensis, yeni sonata, navara, skystar, transit 100ps - 130ps, statex, megane II, brava, golf 5 FSI, golf 6 yunus ve şahinlerde ise 1100cc'lik honda motorlar ... ve hatırlamadığım birçok model mecvuttur emniyette. babam ise resmi gübre connet lerden kullanıyor :D

kync

vwTürk Üyesi
2 miyar maaş alan polise bu arabayı zimmetlemek ne kadar doğru bilemiyorum yani :)

By_Neo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
mesela beşiktaşın ekip otoları full kasko lu :)

A6-mann

vwTürk Üyesi
yollarda kovalarlar artık bizi bununla :) nasıl yetişeceklerse bize artık :D

o değilde almanyada kesin vardır bunlardan bisürü :D
Hayir arkadasim almanyadada böyle arabalar yok bazen reklamlarini yapiyolar boyle arabalarin ama yollarda goremezsin ben mesela hic daha görmedim.
Burdaki polis arabalar sehir icinde cogunlukla Touran,Mercedes B klasse,T5,Bmw 3lük kombi
Otobandada cogunlukla Mercedes Eklasse kombi,Bmw 5lik kombi baska arabalar yok o Porsche,Ferrari falan hikaye yani...

redragon95

vwTürk Üyesi
O Lamborghini Gallardo polislerden Salerno-Reggio di Calabria autostrada'sında(bizdeki otoban işte niye öyle yazdıysam :D)(Autostrada A3 oluyomuş orası) 2 tane devriye vardı diye biliyorum şimdi yeni LP560 lardan da gittiyse artmış olabilir, orda hız sınırına dikkat etmek lazım :D

Üst Alt