yeni polis arabalarımız geldi hayırlı olsun :):)

greyhound

vwTürk Üyesi
bu ülkelerden birine gidersek haberimiz olsun hangi araç ile kovalanacağımız ! :) şaka bir yana limitleri zorlamayalım...

ercof4

vwTürk Üyesi
Bizde de 'Otoban Polisi' uygulamasına dönük altyapı çalışması başladı şeklinde bir haber okumuştum bir ara... hangi araçları kullanacaklar acaba... ben derim ki Bugatti Veyron alsınlar üj-bejtane... :) ya da audi Q5'ler ve S5'lerden oluşmuş bir filo... iyi olur... hani, bence... biraz daha okuyup polis olmaya karar verebilirim... :) tabi birine jop atmak zorunda kalmayacaksam... :) saygılar...

acı

vwTürk Üyesi
otoyol polsimiz var şimdi

bununla kimi nasıl kovalayacaklarsa gerçi bizim yollarda en iyi bu gider ama:)

naughty67

vwTürk Üyesi
bugun yenı polis araclarını gordum ıkı tane arka arkaya gdiolardı biri jetta diğeri passat sanırım artık türkiyedeki polis teskilatıda kalitenin farkına vardı ve vw yi secti umarım daha cok goruruz ama tabı bu bıraz da tehlikeli sanırım bizim için:)

greyhound

vwTürk Üyesi
bugun yenı polis araclarını gordum ıkı tane arka arkaya gdiolardı biri jetta diğeri passat sanırım artık türkiyedeki polis teskilatıda kalitenin farkına vardı ve vw yi secti umarım daha cok goruruz ama tabı bu bıraz da tehlikeli sanırım bizim için:)
2.0 200HP DSG TSI Scirocco hiç fena olmaz TEM kovalamacaları için :)

buda yapmış olduğum ufak bir çalışma...

kartal_8888

vwTürk Üyesi
bu araçlar türkiye'ye gelse bizim sayın polislerimiz... aracın koltugundan kesin kalkmazlar hatt ve hatta devriyeye çıkmak için yarışa girerler:)

emrhnu

vwTürk Üyesi
Ben edirne polisinin 1 tane subaru impreza wrx kullandıklarını biliyorum.Hız sınırlarını aşanları yakalamak için!!!
Saygılar

sutuberk

vwTürk Üyesi
bu araçlar türkiye'ye gelse bizim sayın polislerimiz... aracın koltugundan kesin kalkmazlar hatt ve hatta devriyeye çıkmak için yarışa girerler:)
sen olsan ne yapardın merak ediyorum karşısına geçip kahve içmeye hiç niyetim yok otoban polisi olmak isterdim :trafikcanavari:

R32

vwTürk Üyesi
Bana bu daha cok 1.5 gibi geldi :)

cahits77

vwTürk Üyesi
Fotoğrafın plaka kısmı montajlanmış çok bariz belli oluyor.

entwicklung

VWTURK Gold Member
subaru gerçek, 2.0 dı sanırım.

jettalarımız var şu ara, navaramız var, yeni kasa mondeolarımız var, passat var.

Var da var...

emrhnu

vwTürk Üyesi
ya bu resim dışında birde önden görünümlü resmi vardı.Hatta bir haberdi ve internette okumuştum ve hatta çok şaşırmıştım.Jetta, passat ve navaraları gördüm.Zabıtalar ise ısuzu d-max pıck-up kullanıyorlar.Bu arada normal polis arabası olan doblolar t-jet herhalde???Birde geçen gün modifiye yapılmış 2 tane connect polis arabası gördüm:D
Saygılar

MECOO

vwTürk Üyesi
Ben bizzat subaruyu gördüm ama wrx değildi. Floryada çalışırken yan tarafımızdaki subaru bekaya servise gelmişti.

aRSLaN

vwTürk Üyesi
otoyol polısımız transıt connect :D turuncu renkte goruorum ben hep temde

Üst Alt