• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Yeni Gözdem Golf IV 1.9TDI

emreogut

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf4 PD130
Mesleğiniz
Lojistik
İsim Soyisim
emre ögüt
cakmalarda acık deliklisi yok. sonradan herkes kendi deldiriyor.
aliexpreste kapaklar var emre kardes
ben tamponu delmeyeceğim direk tamponun üzerine kapağı yapıştırmayı düşünüyorum bakalım..
Araba 1 ayda on numara oldu. Bakarsan oluyor abi. Başkaları hiç boşa iç çekmesin. Taşın altına elini koyan yapıyor. Maşallah Emre güzel günlerde bin. Araban çok iyi yürüyor bunuda buradan belirteyim :)
sayende Murat abi teşekkür ediyorum. :)

emreogut

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf4 PD130
Mesleğiniz
Lojistik
İsim Soyisim
emre ögüt
Merhaba Herkese,
Havalar iyice soğumadan koltuk ısıtma projemizi tamamlayalım dedik, öncelikle büyük emeği olan Murat ağabeyime buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Pedleri yurt dışından, butonları İstanbul’da çıkmacı bir arkadaştan aldık, döşemeyi döşemeci de söktürdük ardından pedleri yerleştirdik ve gene tesisat konusunda Murat abi yardımcı oldu sağolsun.

Koltuk ısıtma çok güzel bir olaymış ilk defa deneyimleme fırsatım oldu, araç ısınmadan vücudun ısınması çok güzel bir olaymış. :)

Gelsin resimler;

Üst Alt