Yeni Aracım VW EOS CABRIO :) 34 HE 223

ANIL_EOS

vwTürk Üyesi
İsim
ANIL
Soyisim
ERCAN
Merhaba Arkadaslar Aranızda Yeniyim.

2015 Model Hyundai i30 aracım var. Yıllardır Bi Cabrio Araba sevdam vardı. 2 Sene evvel bi Peugeot 206 Cabrio aldım fakat aractan hiç memnun degildim sattım kurtuldum.

Ne zamandır EOS Piyasasına bakıyordum. Sahibinden'de sürekli gozum eos'lardaydı. Birgün bu araç İlana düştü ve aynı gün gittim aracı aldım :) Arac 1.6 FSİ Motor BLF motor kodlu 115 Ps

Arac 2008 Model, Full+Full Highline Donanım, 40.500 KM'de İçi Dısı sıfır Gibi Bi Cabrio'ydu :)

Evet yanlıs okumadıgınız Kilometresi Aldıgım gün Aracı 40.328 'di. İlk baş süphelendim tabiki Düsürülmüştür diye fakat aracın içi sıfır'dan farksız, Orjinal Stepnesi dahi sıfır kullanılmamış, Arabanın Calısmayan hiç bir özelligi Yok ve aracın üzerindeki hersey Mekanik aksamlardan Hepsi fabrikasyon. Aracı Sorgulattım Expertize soktum ve allaha sükür istedigim gibi bi araç cıktı Aldıgımda üstünde fabrika kokusu bile buram burak kokuyordu :)

Oto yedek parca işi yaptıgım'dan Hemen aracın Yag,Polen,Hava ve yakıt filtrelerini, Motor yagını ve Ön Arka fren balatalarını degiştirdim. Gerek yoktu fakat Kıllık işte :)

Aracı Aldıgım kişi 1.5 Ay önce Sıfır 18 Jant lastik taktırmıştı. Aracın Orjinal Jant lastiklerinide aldım Orjinal Sıfır Cantasında Rüzgar kesicisinide aldım. Bagajı bile Kullanılmamıs arka koltuklara oturulmamıs Sıfır Ayarında bi araca sahip oldugum için Ve Cok ama cok cüzi bi rakamla oldugum için Sanslıyım sanırım :)

Aracın Standart Donanımı : Komple Bej Deri Koltuklar, Elektrikli Isıtmalı Sogutmalı Koltuklar , Hız Sabitleyici, Full Cam Otomatikleri, Karartmalı Dikiz aynası, Elektrikli Isıtmalı katlanır aynalar, Ojrinal Park Sensorleri, 6 İleri manuel vites, ve Arka bagımsız süspansiyon yani Dönemin Sartlarına göre Gırtlak Dolusu bi Volkswagen :)

Aracın en sevdigim özelligi Aracın üstü kapalıyken Cam tavanlı bi normal arac olarak kullanılması ve cam tavanda acılır bir sekilde olmadı Hem Coupe Hem cabrio olarak kullanılması :)

Aracı Aldıgım günün ertesi hemen En Ön Cam'a 0.75 Film, Diger camlara ise 3 Numara film cektirdim. Amerikan park + Sislere xenon ve Stebelin F1 Kornasını taktırdım. Bide Cila cektim arac yılan gibi oldu :)

Benden onceki sahibinin taktırdıgı jant lastikleri sattım ve Onların yerine 17 İnc Jant ve lastik aldım sıfır. Yarın Allah kısmet ederse taktıracam onları. Gecelim Aracın Resimlerine

İyi kotu yorumlarını bekliyorum :)

bymack

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
BAY
Benimde çok beğendiğim bir araba, sende çok güzel yapmışsın araç diri duruyor. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Hayirli olsun. Kazasiz belasiz keyifle ve güzel günlerde kullanin.

Calistigim sirkette bir arkadasim da birkaç ay evvel bir EOS Highline aldi. O da cok temiz bir araç. Anladigim kadariyla bu araçlar genel olarak pek kullanilmamis. Almasi-satmasi biraz zor olabilir fakat keyifli bir araç olacagi kesin. Bir de yakit konusu biraz üzebilir :)

Keyifli sürüşler dilerim.

Üst Alt