YAZ GELIYOR VE ARTIK KISLIKLAR CIKACAK YAZ LASTIGI ILE SORMANIZ GEREK HERSEYI BURADA

OTO LASTİKTE MARKA TERCİHİNİZ

• BİRİDGESTONE

Kullanılan: 4 36.4%
  • LASSA

Kullanılan: 0 0.0%
  • PRELLİ

Kullanılan: 1 9.1%
  • CONTİNENTAL

Kullanılan: 5 45.5%
  • DAYTON

Kullanılan: 1 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maviş

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
osman
Soyisim
daymaz

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
ustatlarım cok ozur dılerım en basta forumdan uzak kaldım lakın artık buradayım sızlerın sorularına daha hızlı cevap verebılecem malumunuz sezonumuzun acılmasından kaynaklandı
nexen ıyı bır markadır lakın fıyat yazmamısınız rıca etsem fıyat hakında bılgı verırsenız yardımcı olabılırım ama sızlerı kolay kolay yarı yolda bırakmaz

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
mıchellın ı kulanabılecegınız yol varmı turkıyede? 10 lastık degıstırıyorsak bunların 9 u hatalarından dolayı degıstırıyor balon yapma dedıgımız yanaklarda sısme veya yanaklardakı kesıkler bunun bırıncı sebebı absurt sekıldekı yol yapımız

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Yazlık lastiklerim 225/45/17 PİRELLI PZERO 45 bn oldu bitti çok memnun kaldım değiştirmem gerekiyor. Farklı marka düşünüyorum daha çok performanslı. Aracımda güçlü 180 hp 😋😊
225/45 R 17 91 Y (AO) ECO CINTURATO P7 368 tl fıyat lıstesı var lakın bu lastıgı 310,00tl gıbı bır fıyata alabılırsınız guzel bır lastıktırdır

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Hocam yaz lastiğinde marka tercihinizi öğrenebilirmiyim? 235 45 R 17 için aldığım fiyatlar ve marka tercihlerim olan
Bridgestone (320 tl), Continental (330 tl) ve (Michelin 350 tl) arasında tavsiyeniz nedir???
bırıdgestoneyı tercıh etmenızı ısterım guze bır lastıktır fıyatınıda baya makula almısınız

N

NECBEY

Guest
Gökhan bey,
Michelin, dünyada ve ülkemizde kabul gömüş önemli bir lastik markasıdır diye düşünüyorum hatta ben değil anketi takip eden bir çok arkadaşımında böyle düşündüğünü tahmin ediyorum durum böyle olunca bu markanın anket listesinde yer almamasına çok şaşırdım. Lastik uzmanı olarak konu hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirmisiniz...?

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Gökhan bey,
Michelin, dünyada ve ülkemizde kabul gömüş önemli bir lastik markasıdır diye düşünüyorum hatta ben değil anketi takip eden bir çok arkadaşımında böyle düşündüğünü tahmin ediyorum durum böyle olunca bu markanın anket listesinde yer almamasına çok şaşırdım. Lastik uzmanı olarak konu hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirmisiniz...?
Katılmakla birlikte Dayton diye bir lastiği de ilk kez duyuyorum. Dayton yazılmış ise Syron, Kumho, Petlas hatta Özka lastikleri bile eklenmeli...

N

NECBEY

Guest
Sitemizin Anket bölümünde maksimum on adet kutu seçeneği bulunmaktadır, piyasada bir çok tanınmış lastik markası olmasına rağmen Lastik tercih anketinde sadece beş adet markanın ön plana çıkarılmış olması bir çok üyemizin tepkisine neden olmuştur. Üyelerimizden gelen geri bildirimler yönetim tarafından değerlendirilmiş, Anketin adaletli olmadığı ve yanlış yönlendirme yapıldığı gerekçesiyle söz konusu Anket kapatılmıştır.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Gökhan bey,
Merhabalar tekrardan oncellıkle mıchellın neden yazılmadı neden utuldu vs oncelıgı ozellıkle yazılmamıs bır markadır burada ben kımseye gel contınentalı ısaretle daytonu ısaretle dıye bır zorunluluk koymadımkı eger kapatmak yerıne en basta sorsaydınız sızlere kendımce tatmın edıcı bır yanıtım olabılırdı ... Ön yargı ıle yaklasmamanız dıle ıle ...

N

NECBEY

Guest
Konu açık, kimin ne anladığı ortada ''ön yargı söz konusu bile olamaz'' üyelerimizin isteği doğrultusunda düzenleme yapıldığını beyan ettim. Bu tür organizasyonlar yapılmadan önce ticari kaygıdan uzak, mantıklı, üyelerimizi daha aydınlatıcı ve kafasında soru işareti bırakmayacak şekilde konular açılması ümidiyle.

Keyifli forumlar...

kul

vwTürk Üyesi
İsim
.
Soyisim
.
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Transporter
Mesleğiniz
.
İsim Soyisim
Ahmet YURDAKUL
ustatlarım cok ozur dılerım en basta forumdan uzak kaldım lakın artık buradayım sızlerın sorularına daha hızlı cevap verebılecem malumunuz sezonumuzun acılmasından kaynaklandı
nexen ıyı bır markadır lakın fıyat yazmamısınız rıca etsem fıyat hakında bılgı verırsenız yardımcı olabılırım ama sızlerı kolay kolay yarı yolda bırakmaz
Gökhan bey 205 65 15 C Rodian .CT 8 tanesine 185 lira dediler sipariş verdim 4 adet

musabuyuk

vwTürk Üyesi
İsim
musa
Soyisim
buyuk
Gökhan bey 205 65 15 C Rodian .CT 8 tanesine 185 lira dediler sipariş verdim 4 adet
Ahmet bey hayırlı olsun, birşey sormak istiyorum: Nexen'in sitesinde szn lastikletin 2016 güncel fiyatı 223 tl.. Özel değilse bu fiyatı nerden aldığınızı paylaşır mısınız.?

kul

vwTürk Üyesi
İsim
.
Soyisim
.
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Transporter
Mesleğiniz
.
İsim Soyisim
Ahmet YURDAKUL
Ankarada iskitlerde Gökçe lastik.Dediğiniz doğrudur.Ben geçen pazar sordum fiyatta anlaştık pazartesi sipariş geçip salı takacaktı ararım dedi fakat aramadı.Ben aradım Abi bu lastiğin ithalatı yokmuş dedi Bunu söyleyen Nexen Ankara bayi...Güleyim mi Ağlayayım mı bilemedim.Esnaf ahlakı kalmamış ne deyim...Alamadım yani.Araştırmalarım devam ediyor .En kötü Falken Yada Kumho alırım

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Ankarada iskitlerde Gökçe lastik.Dediğiniz doğrudur.Ben geçen pazar sordum fiyatta anlaştık pazartesi sipariş geçip salı takacaktı ararım dedi fakat aramadı.Ben aradım Abi bu lastiğin ithalatı yokmuş dedi Bunu söyleyen Nexen Ankara bayi...Güleyim mi Ağlayayım mı bilemedim.Esnaf ahlakı kalmamış ne deyim...Alamadım yani.Araştırmalarım devam ediyor .En kötü Falken Yada Kumho alırım
RİKEN dıye bır marka var mıchellın tabanlı bır urun guzeldır o fıyatlara yakındır yarı yolda kolay kolay bırakmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt