Webasto kullanımı?

VW DELİSİ

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Vw Caravelle
Aracınızın Modeli
2007
Mesleğiniz
Emekli Asker
İsim Soyisim
AKKAYA
Evet araçlarımızda 2500cc olduğu için triger kayışı veya zinciri yok dişli sistemi var değişimi ise 120.000 km yada 4 yılda bir oluyormuş benim aracınki 4 yaşında 80.000 km de değişmiş.
Vagcom ile bende camları kumandadan kapatmak için biraz kurcaladım ama benim aracın Modülü bu işleri yapmaya olanak sağlamadı siz yaptırabildinizmi?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba;
Yetkili servis o parçaya dişli sistemi değil de kaplin kayışı diyor. Zaten değişimden sonra üzerinden çıkan parçaları servis aracın içine bırakıyor. Kaplin kayışını incelediğimde bir tarafı tamamen düz diğer tarafında iri dişleri olan 7-8 cm eninde bir kayıştı.

Zafer kurtgil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
multivan
Mesleğiniz
müzisyen
Webasto kullanımı

selamlar.. forumda yeniyim.. bu yüzden yazınızı yeni okudum..2004 multivan aracımda da sizinki gibi webasto var..bunu iç ısıtmada kullanmak istiyorum sizin yaptırdığınız servisin telefonunu rica edebilirmiyim .ya da yazımı okuyan İstanbuldan arkadaşların verebileceği bir servis olabilir ..saygılar...

downahar

vwTürk Üyesi
Cc kontrol seti 220 TL ye maloluyor ve modulun tüm ek kabloları ile yanındaSüper resimle tarif eden bir kitapçık geliyor.. ben kendim monte ettim.. aküyü sökmeniz gerekecek.. ve direksiyonuda, direksiyonu takmadan önce kontak anahtarının yanındaki kabloları bağlamayı unutmayın.. sonra uğraşırsınız.. benden söylemesi.. kitapçıkta yazmıyan tek bir kablo kaliyor.. onada kontak ceyranı bağlayacaksın..

bilalsen

vwTürk Üyesi
Kusuruma bakmayin konuyla pek alakası yok merak ettim bu cc kontrol paneli ne oluyor ve ne işe yarıyor internet de arattim bişey bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Zafer kurtgil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
multivan
Mesleğiniz
müzisyen
selamlar ..ilginize teşekkürler.. cc kontrol set için sipariş adresi verirseniz memnun olurum.. bu arada benim arabam 2004 1.9 multivan .Thermal değil ..üzerinde webasto var ama sadece çok soğuk havalarda motor suyunu ısıtmak içinmiş ..thermal modelle aynı webasto ..işte bunu park ısıtmada kullanmak istiyorum..
...

escobar1981

vwTürk Üyesi
selam arkadaslar, bendede touareg var webasto var ama bendede kumanda paneli veya bir tus yok calistirmak icin ama ben biraz arastirdim, bu tur webasto sistemi araci on isitma icin mis yani, arac calisir calismaz webasto devreye giriyor tabiki soguk havalarda ve araci cabuk isitarak konfor sagliyor ama bende uzaktan kumanda taktirmak istiyorum, konyada boyle bir uzaktan kumanda taktirabilecegim bir yer bilen varmi, tsk ederim

Zafer kurtgil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
multivan
Mesleğiniz
müzisyen
T5 Multivan aracımda sadece eksi derecelerde ilk çalıştırmada motoru çabuk ısıtmaya yarıyan ve Araç THERMAL olmasa bile Tüm Multivanlarda ve tüm Caravellelerde standart takılı bulunan Webastoyu , Webasto tarafından üretilen özel bir yükseltme seti ile Park ısıtıcı haline getirdik..Yani Multivanım Thermal oldu.. Kadosan Webasto resmi servisi Hakan bey ve Webasto Türkiye mühendislerinden Serdar beye teşekkürler... Doğuş oto ve bu işten haberi olmayan hatta bu arabada Webasto yok kardeşim diye ukalalık eden Webastonun egzostunu gösterince de Moraran Yetkili VW servislerine selam ederim..

kastelliengi

vwTürk Üyesi
arkadaslar bu konu ne sonuca vardı merak ettım bendede 2004 multıvan var kapıda webasto top c modelının olduğunu belırtıyor daha hıc kullanamadık.kullanmak nasıp olur ınsallah
kumandamı almak gerekıyor kablomu cekmek gerekıyor ne gerekıyorsa yapan yaptıran konuya bır netlik kazandırsın mümkünse de bizde yararlanalım.şimdiden herkezin emeğine sağlık teşekkürler...

Zafer kurtgil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
multivan
Mesleğiniz
müzisyen
Kadosan sanayi sitesindeki resmi webasto servisini arayın işinizi halleder...

dogan41

vwTürk Üyesi
Merhaba arkadaş sanayide o dediğin hakan beyi bulamadım mumkunse bi iletişimini paylaşımının

TALİP1

vwTürk Üyesi
SALİH BEY MULTİVANIM VAR WEBASTO KONUSUNDA İLETİŞİME GİREBİLİRMİYİZ CEP NO 05468908791

Üst Alt