• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

VWTURK Android Uygulaması (çalışması)

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Google Play'de yayınladığım yazı ve görsel resimlerden dolayı uygulama askıya alınmış.

Volkswagen araba markalarına ait yazı ve resimler telif hakkı nedeniyle yayınlanmıyor.

Uygulamayı ve market içinde tanıtımda kullandığım resimleri yeniden hazırlamam gerekecek.
Kolay gelsin bekliyoruz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Bu resimleri değiştirip yeniden hazırlamam lazım.
O kadar da uğraştım halbuki :(

HTC_One_max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Görsel resimleri ve yazıları yeniden oluşturdum,ayrıca Android uygulamasını mecburen en baştan sıfırdan yapmak zorunda kaldım.
Uygulama packname adı artık ban yedi,bu yüzden uygulama adını da değiştirmek zorunda kaldım.

Konu içinde ilk mesaja yeni ekran görüntülerini ekledim.
Uygulamayı Google Play içine import ettim, bekliyorum.

Ticari firma işin içine girince telif hakkı olayını çok sıkı tutuyorlar.
Yoksa daha önceden de bir kaç tane Android uygulamsı yaparak yayınladım Google Play içinde , sıkıntı olmamıştı.

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Görsel resimleri ve yazıları yeniden oluşturdum,ayrıva Android uygulamasını mecburen en baştan sıfırdan yapmak zorunda kaldım.
Uygulama packname veritabanı artık ban yedi,bu yüzden veritabanını da değiştirdim.

Konu içinde ilk mesaja yeni ekran görüntülerini ekledim.
Uygulamayı Google Play içine import ettim, bekliyorum.

Ticari firma işin içine girince telif hakkı olayını çok sıkı tutuyorlar.
Yoksa daha önceden de bir kaç taneAndroid uygulamsı yaparak yayınladım Google Play içinde , sıkıntı olmamıştı.
İyi haberlerinizi bekliyoruz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Yine sorun çıkardı market.
Bu hafta sonum bu işle heba oldu gitti ama pes etmek yok.
En kısa sürede tekrar deneyeceğim

Konuya ait ilk sayfadan uygulamayı Google Drive içine yükledim.
İsteyen arkadaşlar Google Drive üzerinden ücretsiz ve reklamsız olarak indirip kullanabilirler.

Saygılarımla..

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Uygulamaya az önce yeni özellikler ekledim bilgisayarda.
Ve şu anda bu son halini kullanıyorum

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Uygulamaya Tapatalk özelliklerini de ilave etttim ve şu anda bu özellik üzerinden yazıyorum.

Tapatalk ek özelliklerine ait resimleri paylaşıyorum.

HTC_One_max cihazımdan VWTURK kullanılarak gönderildi

Kısa Not:
Explore özelliği ile istemediğiniz tüm sayfaların görünmesini iptal edebilirsiniz.

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Tapatalk özellikli uygulamanın son haline ait link adresini ilk sayfaya ekledim.

Bilginize. ..

romanos58

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Lpg Yedek Parça Play Store Uygulaması

İyi günler arkadaşlar ????????????????????? sitemize Play store mobil uygulama yaptırdık fakat uygulama hakkında teknik bilgi sahibi olmadığımızdan eksiklik olup olmama konusunda sizlerin fikirlerine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
????????????????????????????????????*

N

NECBEY

Guest
İyi günler arkadaşlar ????????????????????? sitemize Play store mobil uygulama yaptırdık fakat uygulama hakkında teknik bilgi sahibi olmadığımızdan eksiklik olup olmama konusunda sizlerin fikirlerine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
????????????????????????????????????*
Bravo, isteseniz bu kadar güzel reklam yapamazdınız bugün üye ol bugün ilan ver. Oysaki kendinizi tanıtıp foruma özel indim yaparım, gibi bir yaklaşımla gelmiş olsaydınız elbet bizde yardımcı olurduk, ama siz ne yaptınız selamsız sabahsız direkt linki koyup nasıl olsa birileri görür. Bu forumun kurallarımı var yöneticilerimi var sanıyorum sizin için bunların hiç bir önemi yok Madem Murat YILMAZ'dan bilgi almak istiyorsunuz özelden yazarsınız taktiri kendisine bırakırsınız o kadar.

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
Necdet beye sonuna kadar katılıyorum.

24DR979

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Bravo, isteseniz bu kadar güzel reklam yapamazdınız bugün üye ol bugün ilan ver. Oysaki kendinizi tanıtıp foruma özel indim yaparım, gibi bir yaklaşımla gelmiş olsaydınız elbet bizde yardımcı olurduk, ama siz ne yaptınız selamsız sabahsız direkt linki koyup nasıl olsa birileri görür. Bu forumun kurallarımı var yöneticilerimi var sanıyorum sizin için bunların hiç bir önemi yok Madem Murat YILMAZ'dan bilgi almak istiyorsunuz özelden yazarsınız taktiri kendisine bırakırsınız o kadar.
Abi işte bizde her zaman bu durumdan yakınıyoruz da sen hep bizi yanlış anlıyon....

Üst Alt