• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

vw turkiye distributoru ve memnuniyetsizlikte zirve

outlaw2

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
sağlam
Marka:
Meslek:
Abi bu olay tek Vw de değil Toyota nın 2010 kasaları kronik yağ yakıyor bizim arkadaş mahkemelik oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk

grattis

vwTürk Üyesi
İsim
Göksel
Soyisim
Erkan
Marka:
Meslek:
arkadaslarim, oncelikle konuya gostermis oldugunuz ilgi ve alakadan dolayi hepinize tesekkur ederim. Degisime giren aracim 160 lik higline jetta oldugu icin aralik ortasina kadar temin edilmesi imkansiz bu netlesti. bende diger alternatiflere yoneldim ve golf 1.4 tsi 125 hp bmt dsg highline beyaz ici bej de karar kildim. arac agustos 2 haftasi teslim edilecek.
bu hafta persembe cuma gibi araci teslim ediyorum kendilerine. golf gelene kadar ikame arac tahsis edecekler sag olsunlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serefaydin

vwTürk Üyesi
İsim
Şeref
Soyisim
Aydın
Marka:
Meslek:
Iyiki israrci oldunuz yoksa o araci degistirmeseydiniz hergun sanayiye ugrar eve oyle giderdiniz yeni araciniz hayirli olsun

JettaFAN

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Düzgün
Marka:
Meslek:
Golf güzel bir seçim olmuş en azından içinden çatır çutur trim sesi gelmiyor :D
Hayırlı Olsun.

serkanhector

vwTürk Üyesi