• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

VW Orjinal İlk Yardım Çantası

gokhan1300

vwTürk Üyesi
Orijinal ithal üründür.Hiç açılmamış ve kullanılmamış,bagaja girmemiştir.

İsterseniz üzerindeki parça kodlarından servisteki fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
VW ilkyardım seti serviste 340 TL dir.

Tek fiyat: 65 TL.

emrtgb

vwTürk Üyesi
Abi içindekilerin son kullanma tarihi nedir acaba?
Teşekkürler..

marikan

vwTürk Üyesi
Hayırlı satışlar.
Bunların bu kadar değerli olduğunu bilmiyorum. Kuzenim B7 Passatını satarken bagaj da ne var ne yok bana vermişti. Bende ilk yardım seti var diye depoya atmıştım :) Allah bilir ne hallerdedir :)

gokhan1300

vwTürk Üyesi
Hayırlı satışlar.
Bunların bu kadar değerli olduğunu bilmiyorum. Kuzenim B7 Passatını satarken bagaj da ne var ne yok bana vermişti. Bende ilk yardım seti var diye depoya atmıştım :) Allah bilir ne hallerdedir :)
Teşekkür ederim hocam..Maddi değeerinden çok ihtiyaç anındaki değeri hakkaten çok yüksek..Bence sizde bir kontrol edin setlerinizi.Eğer yoksa da yardımcı olabilirim :)

sevgisiz78

vwTürk Üyesi
merhaba hocam bundan 1 ay kadar önce yana döne aramıştım ama bi yerden buldum keşke bu ilanı görseymişim :S
şimdi de 2007 jetta için orjinal paspas arıyorum kimsede yok bulunca kesin birisi konu açar :)
olmaz olsun bu orjinal takıntısı :):)

gokhan1300

vwTürk Üyesi
merhaba hocam bundan 1 ay kadar önce yana döne aramıştım ama bi yerden buldum keşke bu ilanı görseymişim :S
şimdi de 2007 jetta için orjinal paspas arıyorum kimsede yok bulunca kesin birisi konu açar :)
olmaz olsun bu orjinal takıntısı :):)
Sağlık olsun hocam,en azından aklınızda olsun arkadaşlarınızdan ihtiyacı olan olursa..Orjinalcilik kaliteli olursa tabiki iyidir :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Gerçekten uygun fiyat alana da satana da hayırlı olsun.

gokhan1300

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar stoklar azalıyor..İhtiyacı olan bu fiyata kaçırmamalı..

gokhan1300

vwTürk Üyesi
Güncel..İhtiyacı olan orjinalciler bu fiyata kaçırmasın.

sefab

vwTürk Üyesi
merhaba set fıyatına en son kac tl olur

Üst Alt