Vw Golf MK2 TFSI!!!

RadaR65

Uzaklaştırılmış Üye
[video=youtube;k498LwPc2Ws]http://www.youtube.com/watch?v=k498LwPc2Ws&feature=player_embedded[/video]

ön göğüsü bile güncel vw lerle aynı..climatronic bile var.!!

scarface1976

vwTürk Üyesi
yuh adamlara bak be... helal olsun ama arac cok guzel olmuşş.. harıka duruyor varya.. bırde ıncomıng home . outcomıng home . aktıf dı .. gorunce acayıp sasırdım.. ??? gercı nıye sasırıyorsunkı. herıfler mk2 ye mk5 ın motorunu takmış. daha ne olsun.. :)

RadaR65

Uzaklaştırılmış Üye
www.golf2tfsi.de yi ziyaret etmenizi öneririm aracın bütün yapım aşamasını fotolamış..bu hale gelene kadar ön göğüs ikikere değişmiş..önceki göğüs mk4 sonrası mk5.. :)

RadaR65

Uzaklaştırılmış Üye
yok bilmiyorum :D resimlerden anladığım kadarıyla.. :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Walla helal olsun :tebrik:

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

scarface1976

vwTürk Üyesi
arkadaşlar adamlar o kadar uğraşmışlar kı ınanamazsınız.. yazıların hepsını okudum. başka dergılere ve haberlere konuk olmuşlar. yapılan değişikliklerı bır bılsenız ınanamaz sınız. herıflerın arabaya sadece gostermasyon olsun dıye hıc bır sey koymamışlar. her fonksıyon calışıyor. yağmur sensorunden tutun da ne bıleyım sınyal kolundakı bır tık ıle sınyal lambasının 3 defa yanıp sonmesı bıle var. navıgasyondan tutun da park sensorlerıne kadar her sey calışıyor. ve makınaya takıldığında hıc bırısı arıza vermıyor.. ama tabı su sekılde bır sey var. bunları yaptıklrı zaman dılımı cok uzun bır zaman .. yıne de helal olsun. herıfler yapmışlar araba da 2,0 tfsi motoru ( 200 ps ) . bırde bu aracı yapabılmelerı ıcın golf mk5 tdı 300,000 km de olan bır aracı satın alıp onun parcalarını kullanıyorlar. tabıı motor sıfır alıp takıyorlar. o mk5 den cıkma değil :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Walla helal olsun :tebrik:
Ya ben adam nasıl yapmış felan diye düşünürken ve hatta acaba aracın dışı ayrı içi ayrı hatta fotoshop felan mı diye kıllındığım bir durumda, gelecek vaad eden arkadaşlardan gelen yoruma bakar mısınız "Walla helal olsun :tebrik:"

Forumda bir çok ilki başaran arkadaşımıza bu ve benzeri çalışmalar kötü örnek oluyor.

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
Hakikaten bravo... :alkis: :alkis:

Motor ve iç aksamda uğraşmış olmaları bir kenara; aracın kasası da aşırı düzgün ve çok güzel bir işçilikle boyanmış, toplanmış. Jantlar da çok şık ve "sıkı" durmuş ama bir parmak daha yükseltseler daha da estetik duracak gibi sanki araba.

RadaR65

Uzaklaştırılmış Üye
Bu video daha önce paylaşıldı :dil:
bozmasana adamı be yaa :)

yalnız sitesini ziyaret ettinizmi bilmiyorum ama mk5 golfün göğüsü söküyorlar ve havalandırma ızgaralarının yanında göğüsü birazcık keserek küçültüyorlar ardından ise deri kaplayarak kestikleri yeri arka planda bırakıyorlar.. :)

Üst Alt