• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

VW Bora Jant Hakkında Yardım Lütfen

ssgenc55

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz
Soyisim
Bayrak
Marka:
Meslek:
Herkese merhaba
Yeni üyeyim ilk konum ve sizden bilgi almak istiyorum.
Vw Bora 99 1.6 Comfortline aracıma takmak istediğim jant modelini nette araştırarak buldum fakat marka olarak bir türlü bulamıyorum.
aşağıdaki jantın marka olarak nasıl bulabilirim aynı tasarım istiyorum marka önemli değil aslında fakat ne diyerek arayacağımı bilmiyorum

bu jant 18'' ben aracın orjinal boyutunu 16'' geçmek istemiyorum ama bulamazsam en fazla 17'' yapabilirim. sizden cevap bekliyorum

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Marka olarak tam bilmiyorum ancak Çin ve uzak doğu mallarında uzak durun ayrıca lastik dış çap oranı orjinalinden fazla olmasın yani %3 oranı geçmesin.

Yasin Şimşek

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Şimşek
Marka:
Meslek:
AMG jantı. Piyasada çok fazla replikası var bulursunuz ancak forumdan kimsenin replika tavsiye edeceğini sanmıyorum

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Marka:
Meslek:
Bukurum o jantın adını boyutu da 17 olması lazım

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ssgenc55

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz
Soyisim
Bayrak
Marka:
Meslek:
teşekkür ederim replikaya bende karşıyım sonuçta araba ile ailemizi taşıyoruz Allah korusun ne olur ne olmaz

ssgenc55

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz
Soyisim
Bayrak
Marka:
Meslek:
ayrıca bora için 17'' jant alt takımı yorar mı arabayı çok yorar mı ? malum ülkemizde otobanlar hariç diğer yolların çoğu patates tarlası gibi ? daha konforlu sürüş için 17 iyi midir ?

Üst Alt