Vosvosları Alalım :)

tonym4011

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar merhaba Vosvosu Olanlar Resimlerini Paylaşsınlar Hem Bilgi ediniriz Hemde Muhabbet ederiz Bekliyorum iyi akşamlar :) :icon_salut:

tonym4011

vwTürk Üyesi
Vosdostcular Yok mu Dostlarınızın resmi ? :)

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Evet ben de merak ettim ama yok sanirim 😁

Sent from my iPhone using Tapatalk

tonym4011

vwTürk Üyesi
Atan Yok bari ben atıyım :)

Vos karavanı unutmayalım . (T1-T2)

Sokakların neşesi

N

NECBEY

Guest
Maalesef atalarına sahip çıkan yok :dusun: oysaki ne kadar şirin şeyler

tonym4011

vwTürk Üyesi
Maalesef atalarına sahip çıkan yok :dusun: oysaki ne kadar şirin şeyler
Bunların kıymetini Bilen çok yok İlanlara bakıyorumda Fiyatlar Uçmuş Fiyatlarıda geçtim Yarısı saçma sapan modifiye edilmiş sorsan bu arabanın tarihini biliyomusun ? Aval aval bakar Vosvosu yere basmak nedir ? Allah aşkına Ben Classic severim Classic restore edenlerde fiyatı 20 den Aşşa düşürmüyolar Genede bi umut bakıyorum :) Uygun fiyatlı bulursam Direk alıcam Bunlara sahip çıkmak Değer vermek önemlidir Hisli arabalar sonuçta :) .

N

NECBEY

Guest
Bir zamanlar üçüncü arabam Vosvos olacakken son anda pazarlık bozulmuştu çok üzülmüştüm hiç unutmam gök mavi rengi vardı çok temiz ve bakımlı bir araçtı olmayınca bende gittim siyah tek kapı gti golf aldım Vosvos hikayemiz başlamadan böyle bitti nasip kısmet, olmayınca olmuyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk 😎

tonym4011

vwTürk Üyesi
Bir zamanlar üçüncü arabam Vosvos olacakken son anda pazarlık bozulmuştu çok üzülmüştüm hiç unutmam gök mavi rengi vardı çok temiz ve bakımlı bir araçtı olmayınca bende gittim siyah tek kapı gti golf aldım Vosvos hikayemiz başlamadan böyle bitti nasip kısmet, olmayınca olmuyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk ğŸ˜Ž
Kısmet işi belki Gene cıkar karşınıza Onu alırsınız Vosvos hikayeniz Bitmez :) Golf Gti de iyi arabadir vos biraz daha zevk arabasıdır İlgi Bakım ister

ugurcnplt

vwTürk Üyesi
Piyasası allak bullak oldu bunların.Kaç yıldır hevesleniyorum,tam alacağım fiyatlar uçtu.Birde üç beş zibidi eline düştü sağıyla soluyla oynadılar oyuncak ettiler güzelim arabaları.Hala gözüm vosvosta ama.

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi

Vosvos buluşmasından. Bu aracı sevenlerin paylaşım yaptıkları kendi forumları var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tonym4011

vwTürk Üyesi
Ben Bu forumu beğendimden dolayı diger forumlara vosvos bile olsa Yabancı bakarım 2003 den beri Var olduguna Göre Efsane bi forumdur. Neyse Piyasası allak bullak olduğu dogru . Ama genede uygun fiyata Bulup Classic olarak kullanacağim Iyi forumlar

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
2 sene içerisinde T2 alacağım inşallah :)

tonym4011

vwTürk Üyesi
T4 bir yana Vosvoslarada sempatim var Alırken nelere dikkat etmelidir bilen varsa ozellikle vosvosu olanlardan cevap belkliyorum piyasada ki vosvos lar bakımsız bakımlı olanlar da tuzlu fiyat Basta T3 lere bakıyodum ancak onlarda agır bakım istiyor oyüzden vosvoslara taktım :)
@blntctn İnşallah :)

Üst Alt