• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

VCDS / VAG COM Kodlama Bölümü

aksneo

vwTürk Üyesi
İsim
A Kemal
Soyisim
Sevin
Bugün itibariyle Vag 15.7 kablom geldi ve anahtar tanıtmayı yaptım. Korkacak birşey yok, youtube sayesinde siz de yapabilirsiniz. İmmo kodunu bildiniz mi gerisi kolay...
Audi a3 sedan 2015 için de işlemler aynımıdır ? Bir de arabayı alırken yedek anahtar da vermediler. Nereden alabilirim sağlam bir yer var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

msd777

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Demirtas
Merhaba arkadaslar,
Konyada yasiyorum elimde Ross-Tech original kablo var dolayisiyla hic bir sekilde guncelemelerden dolayi problem yasamiyorum ayrica adaptasyon gibi konularda da kablonuzun sisteme kayitli olmasi gerek. Ross-Tech'ten de yardim alabiliyorum. Konyada olan kisilere yardimci olabilirim benimle iletisime gecebilirler.

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Merhaba arkadaslar,
Konyada yasiyorum elimde Ross-Tech original kablo var dolayisiyla hic bir sekilde guncelemelerden dolayi problem yasamiyorum ayrica adaptasyon gibi konularda da kablonuzun sisteme kayitli olmasi gerek. Ross-Tech'ten de yardim alabiliyorum. Konyada olan kisilere yardimci olabilirim benimle iletisime gecebilirler.
Merhabalar hocam. Acaba kabloyu nereden ve ne kadara temin ettiniz? Bilgi verebilir misiniz? Yillardir kirik versiyonlari kullaniyorum, fiyati cok yüksek degilse alip koyayim ben de kenara :D

msd777

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Demirtas
Ben Amerikadayken ordan almistim sanirim fiyati 190$ civarindaydi ben aldigimda.

A.Yaman

vwTürk Üyesi
İsim
Aykut
Soyisim
Yaman
Kısa bir süre önce 1.9tdi passat variant satın aldım. Araştırdığım kadarıyla kadran selamlama ve camların kumandadan kapanması gibi gizli özellikler açılabiliyor. Fakat konuya pek vakıf değilim. Nasıl yapılacağı konusunda bilgi verebilecek olan var mı?

aksneo

vwTürk Üyesi
İsim
A Kemal
Soyisim
Sevin
http://akemals.com/vagcom.xlsx

Audi a3 için golf diğer arabalara da uyar diye düşünüyorum.
Boşuna orjinal kabloya para vermeye gerek yok.
Bir kere yaptım kenara koydum. Bazen arıza lambası yanıyır kablo sayesinde hatanın ne olduğunu görebiliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halil87

vwTürk Üyesi
İsim
Halil
Soyisim
Tabakoglu
Vag com kablo var 2003 golf aracıma kodlama yapmak istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olacak arkadaş varmı

Üst Alt