• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

VAG Grubu Gösterge İkaz Sembolleri

a4udi

1
Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Marka:
Meslek:

Altug

1
VWTURK Gold Member
İsim
Altug
Soyisim
.
Marka:
Meslek:
Gökhan güzel paylaşım için teşekkürler..

msunlu

vwTürk Üyesi
İsim
M.Serkan
Soyisim
ünlü
Marka:
Meslek:
bi hort yapayım;

2 ile 18 i nasıl ayırt edicez?

a4udi

1
Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Marka:
Meslek:
Güzel tespit Serkan abi :D
Zaten bunların hepsi aynı anda tek arabada olmaz. Biri varsa diğeri yaktur zaten. Ama iki sembolün birebir aynı olmaması lazım. Biri sarı ise diğeri kırmızıdır die düşünüyorum. :)

metinmb407

1
İl Temsilcilisi
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Meslek:
Bir hort ta benden. Balata ikazı (7 numaralı) kontağı açtığım zaman yanıyor diğer ışıklarla beraber normalde yanmıyordu balatalar değişecekti ama ikaz ondan mı :)

a4udi

1
Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Marka:
Meslek:
Balatan bitmiş ya da yakın zamanda arabanın altını vurduysan balata fişi çıkmış olabilir aga. :)

metinmb407

1
İl Temsilcilisi
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Meslek:
Bu yaz tatilinde arabayı aldığımdan beri vurmadığım kadar vurdum Allah a şükür karteri delmedik inşallah delmeyiz :) Işık sürekli yanmıyor. Hatta ne zamandan beri yandığı aklıma geldi şimdi. CC montajı için beyinden soketi ayırdık ya o zamandan beridir yanıyor. Kontağı açıyorum diğer ışıklarla beraber yanıyor sonra sönüyor araba çalışmadan önce.

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
abdullah nabi
Soyisim
güler
Marka:
Meslek:
bende sadece ( nokta. ) yazmakta.. Kimsede bu bilgi var mı ?

a4udi

1
Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Marka:
Meslek:
Üst Alt