Türkiyede emsali az olan passatımla yeniden aranızdayım

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Had I hayirlisi bakalim

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Hayırlı uğurlu olsun passattı passat hatta vag grubunu vag grubu yapan arabayı almışsın. Allah kaza bela göstermesin.

burakktn

vwTürk Üyesi
İsim
burak
Soyisim
keten
Hayırlı uğurlu olsun passattı passat hatta vag grubunu vag grubu yapan arabayı almışsın. Allah kaza bela göstermesin.
Gercekten passati passat yapan araba her kasasini kullandimm ama bu kasadaki rahatlik konfor saglamlik hic birinde goremedim ama piyasada temizi orjinali cok az kaldi hastasi oldugum icin makyajli kasa parasi verdim

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

N

NECBEY

Guest
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın bu arada bir kaç resim koysanız'da hep beraber tadını çıkarsak diyorum. :)

burakktn

vwTürk Üyesi
İsim
burak
Soyisim
keten
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın bu arada bir kaç resim koysanız'da hep beraber tadını çıkarsak diyorum. :)
evet resmi paylastiktan bir gun sonra kapinin birini cizmisler ve antenin ust cubugunu kirmislar Allahtan derin degildi cizik pasta ile hallettim antenide aldim yeniden o yuzden sildim bir tane paylasiyim

ekremkly

vwTürk Üyesi
İsim
ekrem
Soyisim
kalay
Buradakilerin mi Nazar ettiğini düşündünüz? bence dışarıdan birinin kem gözüne denk gelmiştir. Bizim arkadaşlar yapmaz öyle bir şey :)

burakktn

vwTürk Üyesi
İsim
burak
Soyisim
keten
Buradakilerin mi Nazar ettiğini düşündünüz? bence dışarıdan birinin kem gözüne denk gelmiştir. Bizim arkadaşlar yapmaz öyle bir şey :)
Araba iki aydirli bende resimleri koyduktan sonra oldu akla gelen ilk sey buydu 😃

Üst Alt