Tekleme ve devir göstergesi

Serhat47

vwTürk Üyesi
İsim
Serhat
Arkadaslar benim aracim audi a3 2010 dizel otomatik vites. son zamanlarda araba vites gecislerinde tekleme yapiyor ve gaza yuklendigimde devir göstergesinin yukselip kaltigini fark ettim ne yaptiysam bi usta cikip sorunu anlamadi yardimci olursaniz sevinirim saygilar. Asagida Videoda var video cektim izleyip geri dönus yaparsaniz cok iyi olur.
http://dosya.co/pkbcxuz51qzs/26B6CF84-D166-4740-AE9D-433E359AA9C5.MOV.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Hocam merhabalar. Bulundugunuz yerde mümkün mü bilmiyorum ama araciniza bir VAGCOM taramasi yaptirirsaniz iyi olur. Eminim ki bir yerlerden ariza kodu verecektir araciniz. Sanziman ya da motor sensörlerinden kaynakli olabilir diye düşünüyorum.

Gecmis olsun.

Serhat47

vwTürk Üyesi
İsim
Serhat
Hocam merhabalar. Bulundugunuz yerde mümkün mü bilmiyorum ama araciniza bir VAGCOM taramasi yaptirirsaniz iyi olur. Eminim ki bir yerlerden ariza kodu verecektir araciniz. Sanziman ya da motor sensörlerinden kaynakli olabilir diye düşünüyorum.

Gecmis olsun.
Walla Bilgisayar ile baktilarda bi sorun yok dediler. Yurtdisinda kaliyorum audinin servisine de gitmek istemiyorum bi ton masraf cikartiyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Vag com'la enjektör değerlerine bakabilirsiniz ayrıca Krank devir sensör bozulduğunda tekleme yapar vag com'la bağlanır sanız teklemenin sebebini görebilirsiniz yoksa deneme yanılma yoluyla bu tür arızaları tespit etmek zordur geçmiş olsun...

Üst Alt