Tablet hangisi-Samsung Note 10.1-Asus prime transfrmr 10 inc mi?

METKET VW

vwTürk Üyesi
Pad -Tablet almaya düşüniyorum,bu 2 si arasında kaldım,Asus ta windows 8 var,diğer tarafta Samsung görüntü ve hız daha iyi..

Murat Yılmaz

vwTürk Üyesi
windows 8 henüz tam olarak piyasaya oturmuş değil,bana sorarsanız Android'li bir tablet alın derim
Samsung donanım olarak çok iyi bir yapıya sahip
Android ICS 4,03 işletim sistemi +2 GbRAM + 1,4 Ghz işlemci gibi öne çıkan özellikleri mevcut,bunun yanında Google Play marketi de yabana atmayın

Tercihim Samsung'dan yana ...

muhtesem

vwTürk Üyesi
Söz konusu tabletse öncelik işlemcide. Nvidia Tegra serisi işlemciler şu anda diğerlerine üstünlük sağlamış durumda. O yüzden Asus derim :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

METKET VW

vwTürk Üyesi
Bende Asus duşüniyorum,ama Nvdia Tegradan desteği çekiyormuş'diye haberler var,bu nasıl etkiler acaba,birde bu yani var..

ceMM

vwTürk Üyesi
Bende tablet olarak Samsung Galaxy Tab 10.1 kullanıyorum ve gercekten çok memnunum. Ekranı konusunda hızı konusunda dosya alış verisi konusunda inceliği konusunda ( ki en ince tablet oldugunu biliyorum) şarjı konusunda ön ve arka kameraları konusunda gayet memnunum. Tavsiye ederim kesinlikle

Tapatalk Apple 

husohero

vwTürk Üyesi
Geçen hafta samsung 10.1 aldım ve çok beğendim. Harika. samsung s2 kullandığım için androide yabancı değilim. gayet hızlı. ayrıca aynı aynda penereyi bölüp 2 çalışma yapabiliyorsunuz. En güzel özzelliği ise video, tv vb. izlerken aynı anda çalışma yapabiliyorsunuz. Yani tv yi açıyorum tablette ekranın kenarına alıyorum görüntüyü sonra çalışmaya devam. Ayrıca polaris office te word dosyası haızrladım. çok kolay ve kullanışlı. Elle yazıyorum yazıyı düzgün halde atıyor kamerayı seçip çektiğim resmi atıyorum veya word dosyası açıkken sayfayı ikiye bölüp netten araştırma yapıp ordan resim alabiliyorum. gibi gibi... ve bunlarn hepsini hızlı yapıyorum. El yazısı özellike çok iyi Hem yazma hızıma yetişiyor hemde abk sabuk cümleler çıkarmıyor yani el yazısını kolay tanıyor. Ayrıca S-Pen yani çubuk kullanımı çok kolaylaştırıyor. sim kart takabiliyorsun mesaj atabiliyor alabiliyor ve nete bağlanabiliyosun. arttırabilir hafıza var microsd ile. ben 16 gb aldım 16 gb micro sd aldım. 32 gb kullanıyorum. tv samsung 3d -cep tel. galaksy s2-tablet note 10.1 yani kısaca samsung hayranı olarak söylüyorum samsung beni yanıltmadı yne sizi de yanıltmaz. tartışmasız samsung... bu arada tablet almadan nette çok araştırdım ve bu tarz yorumlardan çok faydalandım. faydalı olacağını düşündüğüm için de uzun yazıyorum

ceMM

vwTürk Üyesi
Güle güle kullanin hayirli olsun. Galaxy Tab 2 aldiniz herhalde?

Bende onceden demistim tablette Galaxy Tab 10.1 kullaniyorum cok memmunum

Tapatalk Apple 

Üst Alt