• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

T5 Arabam Yolda Kendi Kendine Devri Yükseliyor

Orhan.

vwTürk Üyesi
İsim
Orhan
Soyisim
Demir
Selamunaleyküm arkadaşlar.Üç gün önce arabamla yolda giderken motora bağlı mazot hortumu delindi . Bende ustaya götürdüm . Hazır ustaya gitmişken yıllık bakımını da yaptırdım. Aracımı oradan aldıktan sonra örneğin 4. viteste 2000 devirde giderken gazı aynı ayarda artırmadan veriyorum devir 3000 olup geri düzeliyor 3000 olduğunda arabanın hızında da bir değişiklik olmuyor. Sanki boş viteste gaz veriyorum gibi oluyor . Aracımı iki ay önce aldım. Zaten turbo sorunu bende de var turbom kurum bağlamış onu temizletcem de birde bu sorun ortaya çıktı acaba nedeni ney . Yapan ustalar aracın bir yerini mi bozmuş ?

Üst Alt