T4 Multivan Adamlar yapmış

kul

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caravelle
Mesleğiniz
.
Slm arkadaşlar.Acaba bizim ülkemizede böyle modeller geliyormu ? Sadece Avrupa sürümünde mi var ? Bilgisi olan Arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ckr

vwTürk Üyesi
Bildiğim kadarı ile T4 multivan o yıllarda ithal edilmedi. Zaman zaman ilan sitelerinde t4 multivan cıkıyor. Onlarda gümrük girişli olarak biliyorum. Gecen ay vardı mesela yeşil renk 1997 multivan. Fiyat olarak 37 500 tl yazılmıştı.

tonym4011

vwTürk Üyesi
Şu T4 Ler süper araba ama Fiyatları hiç Düşmüyor :) 2.5 TDİ City Van taraftarıyım 102 Ps olmasına rağmen çok performanslı bir araç hatta T4 deki hissi T5 de bulamıyorum ama icabında Hepsi süper araçlar kısmet olursa T3 almayı düşünüyorum Multivan gibi yapıpı binmeyi .. :)

T4Driver

vwTürk Üyesi
Hem t4 hem caravelle olcak . Tadından yenmiyor :) 102 hp o kadar performanslı değil fakat iyi bir chip tuning ile güzel şeyler elde ediliyor .

ckr

vwTürk Üyesi
Şu T4 Ler süper araba ama Fiyatları hiç Düşmüyor :) 2.5 TDİ City Van taraftarıyım 102 Ps olmasına rağmen çok performanslı bir araç hatta T4 deki hissi T5 de bulamıyorum ama icabında Hepsi süper araçlar kısmet olursa T3 almayı düşünüyorum Multivan gibi yapıpı binmeyi .. :)
T3 Multivan ilan sitelerinde zaman zaman satılık ilanları çıkıyor. İnşallah gönlünüze göre bir arac bulursunuz.

tonym4011

vwTürk Üyesi
T3 Multivan ilan sitelerinde zaman zaman satılık ilanları çıkıyor. İnşallah gönlünüze göre bir arac bulursunuz.
T4 T5 T5Gp T6 bu araçlarla Çok iyi anılarım oldu :) T3 hiç Kullanmadım . Motoru nasıldır gidişi nasıldır hiç bilmem 1.9 caddy motoru takanlar var ne kadar mantıklı bilmiyorum Hava sogutmalı motorlarıda Var ama dedegim gibi T3 den pek anlamam Alınırmı başa bela mı alınır Hiç bilmem :)

ckr

vwTürk Üyesi
T4 T5 T5Gp T6 bu araçlarla Çok iyi anılarım oldu :) Helede T4 le Kırmızı vardı hey gidi günler .. neyse T3 hiç Kullanmadım . Motoru nasıldır gidişi nasıldır hiç bilmem 1.9 caddy motoru takanlar var ne kadar mantıklı bilmiyorum Hava sogutmalı motorlarıda Var ama dedegim gibi T3 den pek anlamam Alınırmı başa bela mı alınır Hiç bilmem :)
VW T3 güzel arac bence. 1.9 tdı leri var. Ülkemizde T3 için web siteside var.Merak ettiğin konularda bakabilirsin.

tonym4011

vwTürk Üyesi
VW T3 güzel arac bence. 1.9 tdı leri var. Ülkemizde T3 için web siteside var.Merak ettiğin konularda bakabilirsin.
Sitenin linki varsa alırım :) Konular açılmış ama hep eski konular T serisinin hepsini severim Camper lar güzel ama Zahmetli Ve karışık oyüzden T3 Multivan ı seçtim. Bu arada Syncro modelleri Falan oluyormuş onları pek çözemedim Birde en iyi tutulan motoru hangisidir Turbodizel var turbosuz düz motorlar var benzinliler var
Hangisini tavsiye edersiniz ? Ve hangi modellere bakmalıyım (83_89 vs)

ckr

vwTürk Üyesi
Link verme konusunda site yönetimi ne der bilmiyorum. Yasak ise silinebilir.

VW T3 Türkiye

http://www.volkswagen-t3.com/

Ben vwt3 leri seviyorum. Sanırım tutulan modeli kare farlı turbodizel motorlu olanlar. Ama önce sağlam kasası olan masrafsız bir arac bulmak gerek

tonym4011

vwTürk Üyesi
Link verme konusunda site yönetimi ne der bilmiyorum. Yasak ise silinebilir.

VW T3 Türkiye

http://www.volkswagen-t3.com/

Ben vwt3 leri seviyorum. Sanırım tutulan modeli kare farlı turbodizel motorlu olanlar. Ama önce sağlam kasası olan masrafsız bir arac bulmak gerek
Kesinlikle . Acele etmemek gerek sabırlı davranmak en iyisi piyasada çakal çok Link için sagolun hocam :)

kul

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caravelle
Mesleğiniz
.
Herkese iyi bayramlar kazasız belasız günler

Üst Alt