t4 multimedya teyp önerisi

metoboyy

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar ve abilerim double teyp taktırma isteğim vardı ama torpidoyu bozmaya kıyamadım ve bu tarz teyplere yöneldım

Bunu yaklaşık 1.200 lira civarında,daha uygun kullanışlı ve özellikli teyp önerisi olan var mı? jameson önerdiler ama kullanan birinden yorum almak isterim,iyi akşamlar :)

arranger05

vwTürk Üyesi
arkadaşım in-dash bence hiç kullanışlı değil,,şimdiye kadar üç tane kullandım..hepsi sorun..sonuncusu şu an ekran filminin kopması yüzünden serviste..ekranı aç-kapa,,aç-kapa....biyerden arıza veriyor sonuçta..genellikle de ekran filminde kopma oluyor..

T4Driver

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar ve abilerim double teyp taktırma isteğim vardı ama torpidoyu bozmaya kıyamadım ve bu tarz teyplere yöneldım

Bunu yaklaşık 1.200 lira civarında,daha uygun kullanışlı ve özellikli teyp önerisi olan var mı? jameson önerdiler ama kullanan birinden yorum almak isterim,iyi akşamlar :)
Kardeşim bende var navitech f7100 800 tlye almıştım . Çıkarken çıkmıyor dişlisi kırılmış servis 300 tl gibi rakam istedi yaptırmadım duruyor . İstersen satabilirim .

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
kardeşim ben yurtdışından orijinal olan VW MCD NAVİGATİON teybini getirdim. multimedya gibi özellikleri yok ama renkleri ve görüntüsü çok hoş. bi bakmanı isterim

T4Driver

vwTürk Üyesi
kardeşim ben yurtdışından orijinal olan VW MCD NAVİGATİON teybini getirdim. multimedya gibi özellikleri yok ama renkleri ve görüntüsü çok hoş. bi bakmanı isterim
Bi fotoğrafını atarmısın acaba ? Birde keçiörenin neresindeydin sen kardeşim ?

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
keçiören belediyesine çok yakınım istersen buyur gel. Arabanın yanında değilim sana bi fotoğrafını atarım :)

lazminator

vwTürk Üyesi

kardeş bide bu indash teypler de zamanla ekran sarkması oluyor. Bulunduğun bölgenin yolları temizse bu süre uzar ancak kötüyse erken zamanda zamanla ekran kendini aşağıya doğru salmaya başlıyor.

metoboyy

vwTürk Üyesi
Bu kadar sıkıntı yaratacağını tahmin etmemiştim, yok mu buna bi çözüm bulan :(mecbur havalandırma kanallarını iptal edeceğim galiba

metoboyy

vwTürk Üyesi
Araç trabzonda kullanılıyo abi tozun başkenti :D

SedatAdanurr

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caravelle
Mesleğiniz
Photographer
Araç trabzonda kullanılıyo abi tozun başkenti :D
Bence tozun değil yağmurun başkenti (Rize'den sonra tabiki) :)
Bence Pıoneer'in özellikli bir indashı nı al, bu sorunların olacağına inanmıyorum ben.Pıoneer sonuçta.

kul

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caravelle
Mesleğiniz
.
Slm.Ben Navitech 4.3 inç ekrana sahip NX-145R taktırdım. Geri görüş kamerası işçilik dahil 550 / 9 taksit. Güzel cihaz memnunum. Tek eksi yanı RDS olmayışı.Araç 2002 T4

metoboyy

vwTürk Üyesi
Öyle de istediğim şeyleri yaptırmak biraz pahalıya patlıyor :)

hsngencer

vwTürk Üyesi
rns 510 +bluetooth +geri goruş kamerasi taktirdim.alet akiyor.cok profosyonel sistem yapmşlar.tavsiye ederim.

metoboyy

vwTürk Üyesi
t4'e nasıl montaj yapacam onun derdindeyim,sizin çözümünüz nasıl oldu?

hsngencer

vwTürk Üyesi
t4'e nasıl montaj yapacam onun derdindeyim,sizin çözümünüz nasıl oldu?
size tavsiyem montajini bi bilene yaptırmanız.vag com ile cihaz tanitma filan yapılıyor.bilemediginiz veya yanlış bişey yaparsanız yazık olur.ne alıcagınıza karar verdinizmi?

24DR979

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
size tavsiyem montajini bi bilene yaptırmanız.vag com ile cihaz tanitma filan yapılıyor.bilemediginiz veya yanlış bişey yaparsanız yazık olur.ne alıcagınıza karar verdinizmi?
Hasan bey bahsettiğiniz olay T4 için geçerli değil. T4 daha eski teknolojiye sahip olduğu için teyp takınca vag-com a gerek kalmıyor...

Üst Alt