T4 görüş ve önerilerinizi bekliyorum

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan Şükrü
Soyisim
Doğan
[/url][/IMG]

arkadaşlar tosunuma her daim iyi bakmaya çalışıyorum. ancak eklemek istediğim şeyler var görüşlerinizi almak istedim. birde neler yapılabilir dıştan görüntü anlamında önerilerinizi alayım. Oğlumuzu yakışıklı yapalım

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı
Maşaallahı var aracın . Ankaranın neresindesiniz bende ankaralıyım . Jantlar yakışmış . Yapılacak çok bişey yok :)

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Maşallah güzel araç

👍aLpEr AyTaR👍

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan Şükrü
Soyisim
Doğan
kardeşim ben keçiörende oturuyorum. senin araca tavım aslında ama sen 50bin deyince ürktüm ben.

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan Şükrü
Soyisim
Doğan
Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Uğraşıyoruz kendi halimizde

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı
kardeşim ben keçiörende oturuyorum. senin araca tavım aslında ama sen 50bin deyince ürktüm ben.
Hüseyingazideyim bende :) Aracım hep zorunlu nedenlerden satılığa çıkıyor . Hac için satılığa çıktı biyerden gelecek paramız vardı geçikti ama geldi :) Beklerim aracı görmeye gelebilirsin :)

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan Şükrü
Soyisim
Doğan
Hüseyingazideyim bende :) Aracım hep zorunlu nedenlerden satılığa çıkıyor . Hac için satılığa çıktı biyerden gelecek paramız vardı geçikti ama geldi :) Beklerim aracı görmeye gelebilirsin :)
kardeşim ben bu aracı çok aradım bir çok sebebten bende sattım. bu 4.üncü T4 ancak bir T4 caravella bulursam temiz onunla değişmeyi düşünüyorum. Ankaralı arkadaşlarla bi etkinlik yapsak süper olur aslında ben çok istiyorum bunu hem karşılıklı bilgi paylaşımı da olur. seninle de görüşelim kardeşim ben gelirim :)

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı
Aynen kardeşim :) T4 tutku ya bende bunu bulana kadar sıfır 2.4 almıştık 135k da bu yaz 22.250ye verdim . 187k da 2001 caravelle aldım sattım şimdide bu :) Görüşelim en yakın zamanda :)

moscem

vwTürk Üyesi
İsim
mos
Soyisim
cem
O iş olmaz arkadaşlar ț4 derseniz bende varim .fakat t4 olarak degil cebeciden mehmet haber beklerim

moscem

vwTürk Üyesi
İsim
mos
Soyisim
cem
Erhan kardesim jantlar kaç bende 19 takiyim diyorum hala düşünüyorum

vosvoshayri

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan Şükrü
Soyisim
Doğan
225/55/17 şu an abi. bakalım bu yaz 235/50/17 yapmayı düşünüyorum. bide alt üst full xenon set 30k

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
225/55/17 şu an abi. bakalım bu yaz 235/50/17 yapmayı düşünüyorum. bide alt üst full xenon set 30k
Güzel günlerde kullanın. 225 55 17 lastiklerle fren performansı ve aracın performansı olumsuz etkilenir. Tavsiyem 215 50 17 95- 101 WL Extra Load XL arası lastik.

Ön tampona ,plaka kabına kadar gelen krom koruma demiri takarsanız güzel görünür.

Üst Alt