• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

T4 aldım

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Fiyatlarda 1-2 kalem hariç diğerlerinde abartı yok. Dolar olmuş 4 TL Vw grubu için 20 TL'lik Filtre dönemleri bitti

brkdmr38

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Transporter
Aracınızın Modeli
T4
Mesleğiniz
Proje Sorumlusu
İsim Soyisim
M-Burak Demir
Daha iki gün önce yağ bakımı yaptırdım 6.5 litre shell helix ultra 5-40 polen hava filtresi dahil 225 lira

brkdmr38

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Transporter
Aracınızın Modeli
T4
Mesleğiniz
Proje Sorumlusu
İsim Soyisim
M-Burak Demir
Artı olarak gecen yıl triger değişimi devir daim pompası dahil 500 TL idi

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Şehir istanbulsa servis adı da paylaşın bari. En azından kaynak olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Aynen duruyo:)

Sadece h.sonları vakit ayırabiliyorum. Bir h.sonu da edirneye gittim. Mekanik problem yok şimdilik

Karavancıları da geziyorum, fiyat ve fikir alışverişi yapıyoruz. Zaten çok kapsamlı bir dönüşüm olmayacağı için acele etmiyorum..

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Aynen duruyo:)

Sadece h.sonları vakit ayırabiliyorum. Bir h.sonu da edirneye gittim. Mekanik problem yok şimdilik

Karavancıları da geziyorum, fiyat ve fikir alışverişi yapıyoruz. Zaten çok kapsamlı bir dönüşüm olmayacağı için acele etmiyorum..

Olsun olduğu kadar. Yavaş yavaş herşey oluyor. :) Paylaşırsınız çalışmaları.

lion006

vwTürk Üyesi
Büyük bir kaplumbağa olmuş aracın klasını bozmuşlar ama koltuklar güzelmiş

ugurcnplt

vwTürk Üyesi
Bende takip ediyorum çalışmaları.Lütfen deneyimlerinizi paylaşın.Yaz sonuna doğru benim niyetimde t3 almak ama aradığım gibi birşey bulamazsam t4 e yönelip karavan yapacağı bende.

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Selamlar, uzun süredir ilgilenememiştim. Son durumunun fotoğraflarını en kısa sürede ekleyeceğim, go.siva instagram adresinden de bazı fotoğrafları görebilirsiniz.

11 ayın sonunda şunu söyleyebilirim ki, iyiki bu aracı almışım. Bugüne dek parrayla satın aldığım en iyi şey..

Sevgiler..

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Bu arada bazı masraflar daha çıktı tabi.. Enjektörlere 800 tl sıkışmış, gaz teli 150 tl imiş.. Anahtar kırılınca yedeği ile beraber 200 tl ödeniyormuş vs..vs.. Ama kattıklarının yanında, çıkan masraflar para bile değil. Neredeyse 12.000 km yol yapmışım, her yere onunla gidiyoruz, çoğu zaman gittiğimiz yerde kalıyor ve ertesi gün eve dönüyoruz, köpeğimiz çok alıştı, haftanın en az 4 günü boğaz manzarasıyla yemek yiyoruz..

Neler yaptık:

Bir mutfağımız oldu. Lavabomuz ve 60 lt su depomuz var.
Tavanda 50x50 tam açılır havalandırma var.
230 cm tavan dolabı, 3 çekmece, 60 cm zemin dolabı,
157x210 yatak
Webasto kabin ısıtıcı
2 adet led bar -biri renkli,
Çeşitli okuma lambaları, çok sayıda usd ve çakmak girişleri
Toplamda 200 amper akü
Komple baştan çekilmiş elektrik tesisatı,
Uzun yollar, bazen stres bazen ters giden işler,
Ama artık bitti, bundan sonra en az 2 sene bu şekliyle devam ediyoruz.

brkdmr38

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Transporter
Aracınızın Modeli
T4
Mesleğiniz
Proje Sorumlusu
İsim Soyisim
M-Burak Demir
Aracı işlevselleştirdikçe keyif aldığınız instagram sayfanızdaki fotoğraflardanda belli kazasız belasız bol keyifli yollar katetmeniz dileğimle

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Böyle yazmakla olmuyor detaylı fotoğraflar bekliyoruz :)

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
600x600 çözünürlük istiyormuş, o yüzden yükleyemedim. İnstagram adresimi herkese açıknhale getirdim ki, giren bakabilsin diye. Pc de pek kullanmıyorum, başka bir yükleme yöntemi varsa mobil telefondan, önerirseniz hemen yüklerim

Matchmaker

Forum Sorumlusu
600x600 çözünürlük istiyormuş, o yüzden yükleyemedim. İnstagram adresimi herkese açıknhale getirdim ki, giren bakabilsin diye. Pc de pek kullanmıyorum, başka bir yükleme yöntemi varsa mobil telefondan, önerirseniz hemen yüklerim
Tapatalk kullanmıyor musunuz ?

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Tam 16 ay oldu..
2017 kasımda ilk bakıma girmiştik..

Bu süre zarfında,

2018 şubat - araç çalışmamaya başladı, enjektörlerde sıkıntı varmış onlar değişti

2018 mart- göğüs ve kapı döşemeleri söküldü siyaha boyandı- zemin kaplaması söküldü, yalıtım yapıldı, yeni döşeme kaplandı, tavan heki takıldı, dolaplar - webasto takıldı detaylı temizlik yapıldı -
2018 nisan- Gaz teli koptu,

2018 eylül- vites burçları kırıldı, değişti, marş kömürleri bakıma girdi, yağ bakımı yapıldı, (nedense 15-40 yağ kondu, hiç memnun değilim yakıt tüketimi inanılmaz arttı)

2018 ekim - vites burçları kırıldığında mecburen el yordamıyla 2. Vitese geçirdim, servise kadar o şekilde gittim. Bu sebepten debriyajı bitirdik tabi. Ankara'da çok değerli dostum VW Yiğit Oto' ya gittim, orada da şarj dinamosu, baskı-balata-volan-motor kulakları- debriyaj teli vs. Bi sürü şey değişti..

2019 şubat - İlk bakımda smk marka devirdaim takılmış, hep sıkıntı çıkarırmış, kitlendi.. devirdaim ve triger tekrar değişti,

Şuan 398.000 km civarında..

Artık otomobili neredeyse kullanmaz olduk. Heryere t4 ile gidiyoruz, hem ş.içi kullanım kolaylığı, sürüş keyfi, 2 kızımızı da heryere götürebilme imkanı vs. Derken hayatımızı acaip kolaylaştıran bir araç oldu.. t4 yokken nasıl idare etmişiz şaşırıyoruz..

Tabi bu araç sayesinde güzel bir sanayi ortamım ve dostlarım da oldu :)) camper club türkiye ve vw camper türkiye facebook gruplarımız oldu, birçok vw ci arkadaş edindik, haftada 2 gün orman köpeklerini beslemeye başladık, sürekli doğadayız.. h.içi en az 3 gece sahildeyiz.. çay, yemek vs derken en güzel manzarayı bulup herkesi etrafına toplayan bir aracımız oldu.

Sırada 2.5 tdi dönüşümü var gibi.

Sonrasında da bir balkan turu.

Bu araçlardan bulunca alın, aldırın.

Sevgiyle kalın.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Merhaba Şahin Bey, Uzun zamandır sizlerden fotoğraf bekliyordum. Çok güzel ve eğlenceli bir yıl olmuş gibi. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyorum. Bu türlü araçların dostlukları daha bir güzel oluyor. Hatta sizin için sistemi geliştirmenin zamanı gelmiş gibi. Kamp hayatını severseniz size bir tavsiyem olacak.

shnkzlsln

vwTürk Üyesi
Merhaba Şahin Bey, Uzun zamandır sizlerden fotoğraf bekliyordum. Çok güzel ve eğlenceli bir yıl olmuş gibi. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyorum. Bu türlü araçların dostlukları daha bir güzel oluyor. Hatta sizin için sistemi geliştirmenin zamanı gelmiş gibi. Kamp hayatını severseniz size bir tavsiyem olacak.
Merhaba,

Neler yapalım mesela

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt