Suskun's Jetta

H-a-d-i

vwTürk Üyesi
video mükemmel olmuş. hele iki tane Tolga nın aracı aynı anda siliyor gibi yapılmasına bayıldım. sadece kamerayı tutan eller biraz titremeseydi daha güzel olacakmış.
mekanı da tanıdım, pendik sahil...

araca ise zaten laf yok. maşallah.

TolgaKaramese

vwTürk Üyesi
video mükemmel olmuş. hele iki tane Tolga nın aracı aynı anda siliyor gibi yapılmasına bayıldım. sadece kamerayı tutan eller biraz titremeseydi daha güzel olacakmış.
mekanı da tanıdım, pendik sahil...

araca ise zaten laf yok. maşallah.
Araç sahibi ben değilim, Hamit abimdir :) Kamera bendeydi oyuncu aracın sahibi idi, yinede çok teşekkürler, beğenmenize çok sevindim

SEDAT38

vwTürk Üyesi
Çok diri duruyor makina çok beğendim GTİ ye laf yok maşallahhhh

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
Eline sağlık Tolga. Gerçekten iyi bir çalışma olmuş :tebrik: Araba da yaşına göre çok güzel durumda, maaşallah.

Yalnız bir daha detay aksesuarları yakın plan çekecek olursan (jant, amblem gibi) ya önceden iyice temizlensin ya da boyansın :)...

TolgaKaramese

vwTürk Üyesi
Eline sağlık Tolga. Gerçekten iyi bir çalışma olmuş :tebrik: Araba da yaşına göre çok güzel durumda, maaşallah.

Yalnız bir daha detay aksesuarları yakın plan çekecek olursan (jant, amblem gibi) ya önceden iyice temizlensin ya da boyansın :)...
Çekimden önce yapmıştık ama birdahakine daha detaylı çalışırız temizlikte, teşekkürler :)

Ne kullanıyorsun tolga ?
Kamera soruyorsanız, Canon HG10 kullanıyorum

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
Ellerine, emeğine sağlık Tolga, güzel bir çalışma olmuş :tebrik: Yalnız Metin Abi' nin dediğine de katılıyorum :)

Üst Alt