Sunroof Çalışmıyor (Çözüldü)

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Bayağıdır konu açmıyordum ufak bir beyin esintisi yapalım.C6 kasa A6 sunroof çalışmıyor , neden olabilir ? Aklıma gelen durumları ufaktan yazayım ;
1)Sigorta atık
2)Düğme bozuk
3)Motor yanık
Sigortayı kontrol ederiz o basit diğer ihtimaller de düşük çünkü en son çalışıyordu bir anda niye bozulsun pek mantıklı değil bence.Hava çok soğuk geceleri -4 , -5 oluyor gündüzleri 6-7 derecelerde geziyor geçen yağmurda kaldı biraz donmuş olabilir mi ? Donmuş olsa bile tepki vermesi gerekmez mi ? Acaba hava soğukluğu sebebiyle araç izin vermiyor olabilir mi ? Atmak serbesttir yaza kadar cevaplar biriksin biraz .

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Ooo Furkan özledik, nerelerdesin yine zor bir sorunla gelmişin :giggle:

Sigorta atık, Düğme bozuk, Motor yanık demiyecem sadece sunroof'a enerji geliyormu onu kontrol et :giggle:

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Ooo Furkan özledik, nerelerdesin yine zor bir sorunla gelmişin :giggle:

Sigorta atık, Düğme bozuk, Motor yanık demiyecem sadece sunroof'a enerji geliyormu onu kontrol et :giggle:
Vcds ile kurcalarken bozma ihtimalim olabilir mi Necdet abi kafayı auxa taktım her kanala girip saatlerce kod okuyorum o sıralar yanlış bi işlem yaptı isek nasıl anlarız aux aktif olmuyor bir türlü yaa...

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Vcds ile kurcalarken bozma ihtimalim olabilir mi Necdet abi kafayı auxa taktım her kanala girip saatlerce kod okuyorum o sıralar yanlış bi işlem yaptı isek nasıl anlarız aux aktif olmuyor bir türlü yaa...
Bu videoyu izle sanıyorum sistemi devre dışı bırakmışın :) açılan menüde roof göreceksin sanıyorum çentiğini kaldırmışın...

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Benim araçta longcoding yok maalesef abi bu yüzden kadran selamlama bile olmuyor .
Senin aracı kurcaladı isen bilirsin eski usul eski kodun üzerine +128 yazın yada 5 haneli kodun son rakamını değiştirin vs gibi aynı senin araç gibi .

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Benim araçta longcoding yok maalesef abi bu yüzden kadran selamlama bile olmuyor .
Senin aracı kurcaladı isen bilirsin eski usul eski kodun üzerine +128 yazın yada 5 haneli kodun son rakamını değiştirin vs gibi aynı senin araç gibi .
Konforla alakalı fazla bir çalışmam yok bu konularda Sağdaş daha tecrübelidir.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
LED stop kodlarken sunroofu yalan etmişim kodladım düzeldi .

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst Alt