• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Süspansiyon sorunsalı

wonderland6

vwTürk Üyesi
Merhaba arkadaşlar, araç Caddy 1.9 TDI'05, bir süredir arka süspansiyonlar da hiçbir şey yoktu, hatta az yağ vardı, ne z rot ne de amortisör değişti belki de değişti haberim yok. Sanayideki arkadaş 'abi araç arkadan ciddi hasar almadıkça rot ayarına falan girmez dedi.' Bu yüzden dolayıda hiç bir şey yaptırmadım. Geçen askere gittim benim dışımda 2 kişi aracı kullandı pek kasis, bozuk satıh nedir bilen birileri değil, yani kimse sizin gibi özen göstermiyor ama sonuç bu oluyor. Lastik değiştirmeye gitmeden önce gördüm ama sökülünce daha detaylı gördüm. Toz + yağ karışmış ama aracı savurdum keskin virajda, lastik performansı ve ön takım vb. sıkıntı yok ön takımım sağlam arkadan da bir şey yok. Şimdi bu araçlar makaslı, ön taraf kasisten geçerken farklı etki yaratırken arka taraf net bir his yaratıyor, bunu tam ifade edemiyorum ama anlamışınızdır. Şimdi benim aklıma geleni sizde doğrular mısınız? Ya da çok mu evham yaptım :) Şimdiden iyi yıllar herkese.

Üst Alt