• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Sticker Tasarımlarınızı Bekliyoruz...

emrtgb

vwTürk Üyesi
İsim
Yunus Emre
Soyisim
Tokeroğlu
Marka:
Meslek:
Son tasarım 5. resimdeki mavi olanlar çok güzel olmuş,elinize sağlık.Artık yapalım oylama:)

Sinan Men

vwTürk Üyesi
İsim
sinan
Soyisim
menekşe
Marka:
Meslek:
Bu stickerler ne oldu ? bitane istedim ama ne oldu bilmiyorum

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
BU STİCKERLER NOLDU ? BİTANE İSTEDİM AMA NOLDU BİLMİYORUM
Sinan bey Sticker tasarımı henüz tamamlanmadı . Tamamlanınca duyuru yapılacaktır .

(Mesajın tamamını büyük harfle yazmak ''bağırmak'' anlamına geldiğinden forum kuralları gereğince yasaktır. Bilginize )

N

NECBEY

Guest
Sinan bey Sticker tasarımı henüz tamamlanmadı . Tamamlanınca duyuru yapılacaktır .

(Mesajın tamamını büyük harfle yazmak ''bağırmak'' anlamına geldiğinden forum kuralları gereğince yasaktır. Bilginize )
:saskin: Okan beyin yazdığı gibi henüz bitmedi çalışmalar devam ediyor:sev2:

serkanbb06

vwTürk Üyesi
İsim
SERKAN
Soyisim
DURMAZER
Marka:
Meslek:
ben kendim bastırmak istiyorum malum karar verilemedi bu işe :)
logoların ham haline nereden ulasabiliriz?

mesela bunlara

edit: tasarımı yapan arkadaşa ulaştım çalışmalarını mail olarak atacak sondaki logoyu aracıma yapıştırcam :) yalnız camlar siyah film olduğu için siyah olan kısmı ya mavi yada beyaz yaptırcam

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Marka:
Meslek:
ben kendim bastırmak istiyorum malum karar verilemedi bu işe :)
logoların ham haline nereden ulasabiliriz?

mesela bunlara

edit: tasarımı yapan arkadaşa ulaştım çalışmalarını mail olarak atacak sondaki logoyu aracıma yapıştırcam :) yalnız camlar siyah film olduğu için siyah olan kısmı ya mavi yada beyaz yaptırcam
Kırmızı ve turkuaz güzel olabilir bende yaptirabilirim

serkanbb06

vwTürk Üyesi
İsim
SERKAN
Soyisim
DURMAZER
Marka:
Meslek:
Arkadaşlar bir arkadaşıö sticker'i bastırdı ve kendi arabasında denemek için kabataslak pek uğraşmadan yapıstrdı deneme amaçlı hafta sonu gidip bende yapıstırcam :)
Benim camlar koyu siyah film olduğundan siyah tabana uyumlu olanını yaptırdı. Fotoğraflar aşağıda.
Birde nereye yapıştırsam diye düşünüyorum :) sol arka kelebek en ideali sanırım önerilerinizi bekliyoruö tabiki :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

serkanbb06

vwTürk Üyesi
İsim
SERKAN
Soyisim
DURMAZER
Marka:
Meslek:
Yalnız şimdi farkettim volkswagen i yanlıs yazmıs arkadaş düzeltecek :)

emre3843

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
emre
Soyisim
yucel
Marka:
Meslek:
sticker durumu bir sonuca kavuştumu.....opelcileri görüyorum yollarda astralife diye sürekli...için gidiyor....bizde bir sonuca kavuştursak bu işide yaptırsak araçlara...

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
sticker durumu bir sonuca kavuştumu.....opelcileri görüyorum yollarda astralife diye sürekli...için gidiyor....bizde bir sonuca kavuştursak bu işide yaptırsak araçlara...
Sticklerlar mi yenilenecek ?

emre3843

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
emre
Soyisim
yucel
Marka:
Meslek:
Sticklerlar mi yenilenecek ?

biz eskisini görmedik ki??? bir tasarım işine girildi..son hali verildimi bilmiyorum oylama yapılacaktı.....bence anket açılıp oylansın....seçelim birisini...

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Himmm, ben hala tedarik ediliyor zannediyordum halihazirdakiler. Onu yetkililer bilir, bakalim ne cevap gelecek?

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Marka:
Meslek:
Sticker ile ilgili bir duyum almıştım Necdet baba ne oldu o işler bir sorayım dedim

Üst Alt