• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Sticker Tasarımlarınızı Bekliyoruz...

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Arkadaşlar konuyu, yakın zamanda Onurla paylaştım fakat işlerinin yoğunluğundan dolayı tekrar görüşme imkanımız olmadı. Yani Konuyla ilgili Onurun bilgisi var 17 Mayısta bir araya geldiğinizde tekrar hatırlatırsanız biraz daha hızlandırmış oluruz...
Abi 17 mayista maalesef Onur baskan katilamayacak . Ama konuyu whatsapp grubunda konustuk . Sanirim durumu hizlandiracak

N

NECBEY

Guest
Ozaman tekrar arar konusurum.😍

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
İsim
murat
Soyisim
demirbilek
emeğe saygı ama ben pek beğenmedim zevk meselesi tabi bence daha sportif olabilirdi

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Murat sportif derken genel dusunmek lazim bence . Ornegin Stock bir Passat pek sportif olmayan bir arac , ona sportif bir sticker yapistirmak olmaz sanki :S . Bu yuzden orta halli birsey olmali ki her araca yakismali . Benim sahsi fikrim

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
İsim
murat
Soyisim
demirbilek
Sportif derken bi örnek var mi...varsa onun üzerinde çalışalım
ya lütfen yanlış anlaşılmak istemem kesinlik saygısızlık etmek istemedim eme saygım sonsuz herkesin zevki rengi farklı yani bnm anlatmak istediğim aslında araç sitesi olduğunu yansıtması açısından ama belki sadece bana öyle geliodur br örneğim yok ama .psd ler varsa üzerlerinde çalışma yapmak isterim elimden geldiği kadarıyla diğer araç formlarının logoları felan bana daha araç siteleri yansıtıo gibime gelio mesela bir maskot seçilebilir oylama ile yada vag grubunu anlatan amblemler oylamaya sunula bilir aslında kafamda bir kaç bir şey canlandı eğer fırsat bulursam bişiler yapıp paylaşırım

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
İsim
murat
Soyisim
demirbilek
Murat sportif derken genel dusunmek lazim bence . Ornegin Stock bir Passat pek sportif olmayan bir arac , ona sportif bir sticker yapistirmak olmaz sanki :S . Bu yuzden orta halli birsey olmali ki her araca yakismali . Benim sahsi fikrim
haklısın abi tabi yakışmaz bencede ama böle sportif derken hani araç bilgi paylaşım platformunu anlatan illa tabi sportif olmasına gerekyok bunlar bnm fikrim tabi abi yapanın eline emeğine sağlık tenkit etmek yada eleştirmek gibi bir amacım yok

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
haklısın abi tabi yakışmaz bencede ama böle sportif derken hani araç bilgi paylaşım platformunu anlatan illa tabi sportif olmasına gerekyok bunlar bnm fikrim tabi abi yapanın eline emeğine sağlık tenkit etmek yada eleştirmek gibi bir amacım yok
Muratim ben oyle birsey demedim zaten . Fikrimi soyledim bende . Ayrica senin yazinda tenkit edecek yada elestirecek bir uslup gormedim ben

thanChuu

vwTürk Üyesi
İsim
Tanju
Soyisim
Aydin
Gayet başarılı çalışmalar e hadi oylama yapalimda bizim prenses kiprasmaya basladi sticker istiyor :)

N

NECBEY

Guest
Alper eline sağlık hepiside bir birinden güzel olmuş...
Güncel kalsın

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
İlk tasarımları hatırlayalım

1-

2-

3-

4-

5-

6--

7-

8-

9-

10-
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son tasarımlar
1-

2-

3-

4-

5-

6-

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
ilk tasarimlar

1. resim ortadaki
2. resim 1.si

Son tasarimlar

2. resim kirmizi olan (ama kalp atis cizgisi eklenmeli)
4.resim (kirmizi , ve alt kisma kalp atis cizgisi eklenmeli)
5. Resim (alt kisma kalp atis cizgisi eklenerek)

Benin oyum bunlara ;)

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Arkadaşlar elimizden gelen bu şekilde maksat hepimizin istediği olsun benim oyumda kalp ritmi olan kırmızı yazılı sticker'a

👍aLpEr AyTaR👍

thanChuu

vwTürk Üyesi
İsim
Tanju
Soyisim
Aydin
Kalp ritmi kırmızı sticker diormmmm

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Kalp ritmi olan hangi kirmizi Necdet abinin toparlayip numaralandirdiklarindan numara ile belirtsek ?

N

NECBEY

Guest
Arkadaşlar elimizden gelen bu şekilde maksat hepimizin istediği olsun benim oyumda kalp ritmi olan kırmızı yazılı sticker'a

👍aLpEr AyTaR👍
Alperciğim eline sağlık hepsi bir birinden güzel olmuş,
Birleşik olanları tek, tek ayırıp numaralandırarak düzenleme imkanın varsa anket düzenleyip bu işi sonlandıralım... Maksimum on tane olacak şekilde...

N

NECBEY

Guest
Ayrıca, beğenilen diğer tasarımlardan'da koyarak toplam on tane tasarımı üyelerimizin beğenisine sunalım...

Üst Alt