Skoda Superb 2.0 TDI

Mertcan_Kurt

vwTürk Üyesi
Selamlar 2013 - 2014 arası Skoda Süperb alma gibi bir niyetimiz var yıl sonuna doğru 2.0 TDI 170 ps fakat bazıları 4x4 hangisini tercih etmeliyim. 2.0 TDI motorda kronik sorun varmıdır veya 4x4 olanlarında kronik problemler varmıdır. Donanım olarak çoğunda ısıtmalı koltuk mevcut fakat bazıları soğutmalı koltukları donanımlarına eklemiş. Mu modellerin çoğunda Sunroof deri ve hafıza koltuk gibi özellikler mevcut en full olan modelini nasıl anlarım. Saygılarımla.

Sony Xperia Z5 Premium

musari

vwTürk Üyesi
ben de bu aracı epey takip etmiştim. ben 2011 b7 passat 2.0 tdı dsg 140 hp aldım. öyle denkgeldi. ama 2012 superb de bakıyordum ancak denkgelmedi. superblerde deri döşeme varsa ısıtmalı 4 koltuk kesin oluyor. sunroof opsiyon olsa gerek bahsettiğin 2013-14 modellerde. elegance alırsan zaten full olacaktır. deri döşeme koltuk ısıtma xenon vs hepsinde var diye biliyorum. sunroof ise opsiyon olsa gerek tam emin olmamakla birlikte. 4x4 ise bence gerek yok. ancak siz derseniz ben kışın yoğun olduğu bir yerdeyim yada brz da olsa topraklı yollarda kullanacağım derseniz 4x4 alın derim. onun haricinde bence önden çekişli modeli yeterli olacaktır. ayrıca 4x4 brz daha fazla yakar ve performansı brzcık olumsuz etkiler 0-100 hızlanmayı özellikle.

Mertcan_Kurt

vwTürk Üyesi
Yorumlarınız için çok teşekkürler aslında benim 4x4 de soru işaretleri kronik sorunları varmıdır. Bide bu araçlar dsg kuru mu yağlı mı şanzuman onu merak ediyorum.

Sony Xperia Z5 Premium

musari

vwTürk Üyesi
4x4 de sorun varmı onu bilmiyorum. 2.0 tdı lerde 140lık 170lik farketmez hepsinde 6 ileri yağlı tip dsg vardır. yani az sorunlu olan şanzımandır. ben daha önce b6 2009 model 2.0 tdı dsg passat almıştım 88bindeydi aldığımda 138binde sattım hiç sıkıntı yaşamadım şanzımanla ilgili. şuan gene passat aldım 2011 2.0 tdı dsg bu şanzımanda gayet iyi inşallah uzun yıllar sorun yaşatmayacak gibi.

Üst Alt