• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Skoda Rapid Fiyatları Belli Oldu..

ugurcnplt

vwTürk Üyesi
Direk ful dizekin fiyatına baktım araba iyi ama 50 bin liralık bi araba asla olamaz.En fazla 43-44 bin lira olmalıydı.

ugurcnplt

vwTürk Üyesi
Skoda 2006-2007 ye kadar hakkaten ucuz sattı arabalarını piyasada konumlanabilmek için ama bu yıllardan sonra artık arabaların satıldığını anlayınca fiyatları vw ile denkledi neredeyse.Jettanın bugünki liste fiyatı(dizel highline 66 bin lira civarı) Octavianın liste fiyatı (dizel elegance) 57 bin binlira yeni kasadada full dizel donanım 62-65 olur diye tahmin ediyorum.

TUNING37

vwTürk Üyesi
Skoda 2006-2007 ye kadar hakkaten ucuz sattı arabalarını piyasada konumlanabilmek için ama bu yıllardan sonra artık arabaların satıldığını anlayınca fiyatları vw ile denkledi neredeyse.Jettanın bugünki liste fiyatı(dizel highline 66 bin lira civarı) Octavianın liste fiyatı (dizel elegance) 57 bin binlira yeni kasadada full dizel donanım 62-65 olur diye tahmin ediyorum.
Ben zaten dizel düşünmüyorum 1.4 Tsı Elegance modeli şu anda kampanyalı 49 bin sence aynı motor yenisi kaç olur 55 bini geçermi ?

Birde Skodada anlamadığım bişey var hem elegance satıyo hemde çoğu özelliği opsiyonel sunuyo yani bir aracın fulnde bütün özelliklerin olması lazım yani skode.de sitesinde yeni octavia ya baktım yani şerit takip otomatik park start stop bunlar hep ek olarak opsiyonel sunulmuş yada ben yanlış anladım yani elegance da da opsiyonelmi bunlar yoksa ambition içinmi bu opsiyonellikler ?

Bakmak istersen link burda http://www.skoda.de/index.php?e=348-9-5-9-1 Ausstattung Sekmesinde var özellikler
Hatta burda benim dediğim 1.4 tsi elegance 24 bin euro ama türkiyede kaç olur bilemiyorum skoda öncede hiç takip etmediğim bir araç tamamen bir vw hayranıyım ve kullanıyorum bilgilendirirsen sevinirim

ugurcnplt

vwTürk Üyesi
Skodanın türkiye distribitörü yüce oto nasıl araba isterse öyle getirir donanımları.Birazda kafasına göre getirtiyor arabaları eskiden 2004 2005 li yıllarda iki tane aynı donanımlı arabada ufak tefek donanım farkları olabiliyordu.Kısacası dengesiz bir distribitör.Donanım olarak genelde sunroof,Navigasyonlu teyp,koltuk ısıtma oluyordu.Start stoplusu gelmeyebilir bizim buraya çünkü startstoplu olan greenline serisi(vwdeki karşılığı bluemotion)Türkiye de birtek yeti ile getiriliyor.Donanım işi tam bi muamma açıkçası.Fiyatı da bilemiyorum ama almanya superb active fiyatına baktım 23650€ Türkiye fiyatı 55950 lira.Octavia elegance de bu civarda olur diye tahmin ediyorum.

TUNING37

vwTürk Üyesi
Skodanın türkiye distribitörü yüce oto nasıl araba isterse öyle getirir donanımları.Birazda kafasına göre getirtiyor arabaları eskiden 2004 2005 li yıllarda iki tane aynı donanımlı arabada ufak tefek donanım farkları olabiliyordu.Kısacası dengesiz bir distribitör.Donanım olarak genelde sunroof,Navigasyonlu teyp,koltuk ısıtma oluyordu.Start stoplusu gelmeyebilir bizim buraya çünkü startstoplu olan greenline serisi(vwdeki karşılığı bluemotion)Türkiye de birtek yeti ile getiriliyor.Donanım işi tam bi muamma açıkçası.Fiyatı da bilemiyorum ama almanya superb active fiyatına baktım 23650€ Türkiye fiyatı 55950 lira.Octavia elegance de bu civarda olur diye tahmin ediyorum.
Anladım zaten start stop istediğim bi özellik değil benim kastettiğim elegance diye bize boş bir araba satmamaları yani hem elegance modelinde şerit takip far yağmur sensörü yorgunluk tespiti dokunmatik ekran ve anahtarsız giriş olmalı yani eğer bunları opsiyonel sunarsa skoda biter yani benim için :D Çünkü hiçbir markanın full aracına sonradan bi özellik eklenmiyo zaten full olduğu için bütün özellikleri barındırıyo skodada öyle yapması lazım arabayı tanıtırken saydığı özellikler elegance da olmalı bence

Üst Alt