Acımız büyük tüm milletimizin başı sağolsun vwtürk Yönetim.

Siz olsanız ne yapardınız??

GTaway

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar geçen bir kaç hafta öncesi itibariyle ben de vw ailesine gördüğünüz arkadaşla katıldım.
Sorum acaba siz olsanız ne gibi bir modifikasyon yapardınız??? Araçta şu an için sadece çok koyu olmayan cam filmi mevcut onun dışında esktra bir şey yok.
İlk etapta her ne kadar modifiyeyle ilgisi olmasa da lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. öncelik olarak lastik tavsiyelerinizi bekliyorum. daha sonrasında ise Xenon taktırmak..saygılar...

GTaway

vwTürk Üyesi
Bu arada arkadaş bu kusura bakmayın fotoyu eklemeyi unutmuşum :)

yco

vwTürk Üyesi
maasallah kazasiz belasiz kullanin.. twincooler, yazilim, filtre ve egzost.. :)

GTaway

vwTürk Üyesi
Sagolun Allah herkese daha iyilerini nasip etsin.
Görkem isimli arkadaşın emeklerini takdir etmek lazım gerçekten golfünü baştan yaratmış..
Peki bu tampon vs gibi parçaları orjinal olarak temin edebiliyor muyuz ?
Yine de oncelık konusunda lastik tavsiyesini hala alamadım :D

yco

vwTürk Üyesi
Sagolun Allah herkese daha iyilerini nasip etsin.
Görkem isimli arkadaşın emeklerini takdir etmek lazım gerçekten golfünü baştan yaratmış..
Peki bu tampon vs gibi parçaları orjinal olarak temin edebiliyor muyuz ?
Yine de oncelık konusunda lastik tavsiyesini hala alamadım :D
Continental..

fangio

vwTürk Üyesi
Bence ön tamponunuzu hiç değiştirmeyin. Sonuçta sahip olduğunuz tampon sıradan bir Golf tamponu değil.

lastik olarak size tavsiyem Pirelli P Zero XL(Extra Load) 94 Y modelidir. Gayet memnunum. Conti SC 5P modeli 17" modelinde yok. 5 modeli yerine ben P Zero tercih ettim. Yalnız P Zero Rosso, Nero eklentileri yok sadece Zero...

GTaway

vwTürk Üyesi
Bence ön tamponunuzu hiç değiştirmeyin. Sonuçta sahip olduğunuz tampon sıradan bir Golf tamponu değil.
Tampondan vazgeçtim :)
Üzerindekiler P Zero Rosso ve sert oldugundan bahsediliyor sertlik yumuşaklık değerleri özellik olarak belirtilmemiş nasıl anlayabiliriz acaba ??

yco

vwTürk Üyesi
hamur eski degil ve disler iyiyse yerinizde olsam bitirene kadar kullanir sonra yeni lastik alirdim..

fangio

vwTürk Üyesi
Tampondan vazgeçtim :)
Üzerindekiler P Zero Rosso ve sert oldugundan bahsediliyor sertlik yumuşaklık değerleri özellik olarak belirtilmemiş nasıl anlayabiliriz acaba ??
üzerindeki lastikler kaç yıllık? "lastiğin üzerinde hafta ve yılı belirten şekilde yazar." Aracınız kaç km.de? bu lastikler aracın ilk alındığından beri üzerinde değil mi?

GTaway

vwTürk Üyesi
üzerindeki lastikler kaç yıllık? "lastiğin üzerinde hafta ve yılı belirten şekilde yazar." Aracınız kaç km.de? bu lastikler aracın ilk alındığından beri üzerinde değil mi?
İlk sahibi 2010 Ocak ayında almış ben 2. sahibiyim, yeni 70000 km oldu kış çıktıktan sonraya mı ertelesem bu lastik işini idare eder mi ki ???
Üzerindeki yazılara da bakma fırsatım olmadı açıkcası :)

fangio

vwTürk Üyesi
Bu lastiklerle kaç km. yapıldı bilmiyorsunuz. 2010 tarihli ise gayet iyi durumdadır. Lastiklerle ilgili rahatsızlık nedir?

Bence bu yıl lastiklerinizi değiştirmeyin. Önümüzdeki yıl bakarsınız.

GTaway

vwTürk Üyesi
20000 km kadar yapılmış fakat asıl sorun sert olduğu kuru asfaltta bir kez kaydırdım çok ciddi manada kaymadı belki ama pek güven vermedi genelde uzun yolda kullanıyorum aracı lastik ebatlarına göre yol tutuşu daha iyi olması gerekirken nedense bir güvensizlik doğdu yine de tavsiyeleriniz için tesekkur ederim bir yıl daha kullanıp yaza girerken değiştirmek çok daha mantıklı geldi.

Üst Alt