Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

salcek

vwTürk Üyesi
İsim
salih
Soyisim
çiçek
Necdet Bey bir tane öneride ben söylesem olur yada olmaz. bu arama sonuç veya yeni mesajlar ekranında örneğin
bu ekranda avatar resimlerini ya küçültsek yada kaldırsak daha sade olur ve yazı puntosunuda böylece koyu yapmaya gerek kalmaz.Böylece gözü daha az yorar gibime geliyor ne dersiniz

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Teknik işlerden sorumlu arkadaşlarımız ilgilenecektir
Salih bey ancak; dünyada yeni trend böyle Google bile aynı yüzü kullanıyor...

Ekli dosyalar

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
selamlar.. forumun yeni hali hayırlı olsun.. Multivan bölümünü bulamadım.. kaldırdıysanız . Vw nin prestij modeli Multivan kullanıcılarını yok saymışsınız demektir .. o zaman burada olmanın da bir manası kalmıyor..
Merhaba, teşekkürler. Multivan ile ilgili içerikler vardır. Bu link ile tüm multivan paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Zafer kurtgil

vwTürk Üyesi
İsim
zafer
Soyisim
kurtgil
buradaki paylaşım ve yardımlaşmalar gönüllülük esasına göre yapılır burada tek amaç; ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaktır bilgi paylaştıkça çoğalır büyür sadece almak değil bazende vermek gerekir.. Derken BAŞKA BİR AMACIM OLDUĞUNU MU TESPİT ETTİNİZ..

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
selamlar.. forumun yeni hali hayırlı olsun.. Multivan bölümünü bulamadım.. kaldırdıysanız . Vw nin prestij modeli Multivan kullanıcılarını yok saymışsınız demektir .. o zaman burada olmanın da bir manası kalmıyor..
Merhaba @Zafer kurtgil bey bütün hislerinizi mesaj içeriğinde belirttiğiniz gibi @NECBEY de aynı şekilde cevaplamış Multivan bölümü Transporter olarak mevcut kaldırılmadı hatta hiç bir bölüm kaldırılmadı, "burada kalmanında bir manası kalmadı" lafına istinaden belirtilmiştir. Bunun dışında forumda ne amaçlarınız vardır paylaşım yada bilgi olarak önceden sezgi yeteneğimiz maalesef şuan için yok. İlginiz ve forum ile aklınızda bulunan soruları bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@salcek paylaşmış olduğunuz ekran görüntüsü fontlar ile birlikte bundan önceki font yapısı idi şuan bu font yapısı kullanılmıyor. Avatar olarak ne gibi karışıklık yaşadınız ?

salcek

vwTürk Üyesi
İsim
salih
Soyisim
çiçek
@salcek paylaşmış olduğunuz ekran görüntüsü fontlar ile birlikte bundan önceki font yapısı idi şuan bu font yapısı kullanılmıyor. Avatar olarak ne gibi karışıklık yaşadınız ?
Krışıklık yok eskisine nazaran avatar resimleri konu listelerinin başında çok dikkat çekici olmuş. Avatarın büyük olması konuların alanın genişlemesine ve bir saayfada daha az konu olmasına sebep olmuş.avatarlar konuları okumaya çalışanlar için çok göze batar ve dikkat çekici olmuş. Bu benim fikrim tabi. Necdet bey cevaplamış gerçi yoksa bi sorun yok.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@salcek aslında sayfada ki konu sayısı standart orada ki uzunluk sayfa başı düşen konu sayısını etkilemez, duruma göre avatar boyutlarına bakayım mevcut piksel bir tık aşağı çekebilirim.

AhmtOzdmr

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
Özdemir
Çok güzel olmuş. Uzunca bir süredir girmiyordum. Özellikle mobil için çok daha iyi olmuş.

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Necdet Bey şu mesaj paylaşımlarındaki hatalar hala devam ediyor, sayfayı yenileyince mesajı gönderebiliyorum. Hata uyarısı veriyor sürekli.

Ekli dosyalar

VW Özel Servis.

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
ŞENCAN
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Oto Tamirciliği
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
Çok kullanışlı oldu şuan 👏👏

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Necdet Bey şu mesaj paylaşımlarındaki hatalar hala devam ediyor, sayfayı yenileyince mesajı gönderebiliyorum. Hata uyarısı veriyor sürekli.
Farklı arama motorlarında deniyorum hata alamadım ancak yinede tekrar kontrol edelim.
Yada aynı hatayla karşılaşan arkadaşlar varsa paylaşsın lütfen.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI

Hata hangi durumlarda çıkıyor bu konuda bilgi verirseniz bakalım bağlantı ile ilgili bir problem olabilir mi

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
bir konu açarken ya da yorum yazarken, cevap yaza tıklayınca çıkıyor, şu an hata çıkmadı.

Üst Alt