• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

SedatAdanurr

vwTürk Üyesi
İsim
H.Sedat
Soyisim
ADANUR
Çok başarılı olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
Bayraktar
Elinize sağlık fakat: forumda yeni gelen ve okumadığım mesajları ayırt edemiyorum. Ayarlara da baktım ama bir şey göremedim?

Varsa böyle bir özellik nasıl yapacağım hakkına bilgi rica edeceğim.

golfesk

vwTürk Üyesi
İsim
ercan
Soyisim
yılmaz
değişiklik iyidir her zaman..

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Elinize sağlık fakat: forumda yeni gelen ve okumadığım mesajları ayırt edemiyorum. Ayarlara da baktım ama bir şey göremedim?

Aslında okunmamış yeni mesajlar Bolt yani kalın ve siyah olarak gözüküyor. Okunmuş mesajlar ise daha silik ve pasif olarak gözüküyor ancak; çok dikkatli bakmayınca belli olmuyor. Teknik ekibimiz konuyu tekrar inceleyip mesajları daha belirgin hale getire bilirmi kontrolünü sağlanacaklardır...

Son düzenleme:

Voodoo

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ŞEVİK
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Bence harika, okunması, gözden geçirmeleri daha kolay hale müsait olmuş. Emeklerinize sağlık.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI

Yeni yazılan mesajların kalın font olarak gözükmesi lazım, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz bunu paylaşabilir misiniz ona göre test edeyim ayarlarını yapalım.

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
Bayraktar
win10>chrome
Mac os> chrome

Ekte sayfada bulunan ilk 3 konuyu okuyup tekrar aynı sayfaya girdim ,görünüm bu şekilde.

Ekran Resmi 2019-01-22 23.00.10.jpg

gn461

vwTürk Üyesi
İsim
gökhan
Soyisim
turk
Yenilik her zaman iyidir, eski halini de seviyordum. Yeni halini daha çok sevdim. İçerikler ve forumun kalitesi gerçekten tartışılmaz.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@yabay ilgili cihazlarınızda kontrol eder misiniz.

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
Bayraktar
Şu anda okunmamış mesajlar kalın olarak görünüyor, sanırım düzeldi. Teşekkür ederiz..

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
Bayraktar
Ek: Örnek olarak CADDY VE AKÜ TERCİHİ " konusunu ilk tıkladığımda sayfa yenileyince okundu olarak göstermedi, 2. sayfayı da açarsam okundu olarak saydı, bilginize....

Ufak tefek bug'lar olacaktır, çok sorun değil zamanla oturur.

husertas

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin
Soyisim
Ertaş
Opera kullanıyorum ama okunmuşlar kalın gözükmüyor. Tüm mesajlar aynı gözüküyor.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Ek: Örnek olarak CADDY VE AKÜ TERCİHİ " konusunu ilk tıkladığımda sayfa yenileyince okundu olarak göstermedi, 2. sayfayı da açarsam okundu olarak saydı, bilginize....

Ufak tefek bug'lar olacaktır, çok sorun değil zamanla oturur.
Yeni mesaj varsa konuda ve siz o sayfaya gitmemiş iseniz okundu olarak saymaz.

Opera kullanıyorum ama okunmuşlar kalın gözükmüyor. Tüm mesajlar aynı gözüküyor.
Bende opera kullanıyorum okunmamış mesajlar daha kalın olarak duruyor bi ekran görüntüsü ekler misiniz.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@husertas sitenin bu kısmı yani mesaj içeriği böyle gözükür zaten bizim anlatmak istediğimiz durum ana ekranda son mesajlar yada kategori de yeni yazılan mesaj olunca konu başlığının kalın olması okunduktan sonra ince olması

husertas

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin
Soyisim
Ertaş
Ben son ziyaret sonrasında yazılmışta hala okunmamış mesajların koyu göründüğünü anlıyordum. Tamam o zaman sorun yok.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Problemin takipçisiyiz arkadaşlar pc görünümü ve mobil görünümü arasındaki farklılıklar dan dolayı karşılaştırmalar yapmaktayız. Bir diğer konu ise mobil yada pc de kullandığınız tarayıcıların font ayarları, görünüme etki etmektedir bunları bir bütün olarak ele alıyor ve alt yapı ayarlarımızın elverdiği ölçüde problemi çözmeye çalışıyoruz...

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Resimli örnekler anlatım yapmaya çalışayım ve fikir alalım,

Forum ana sayfa okunan ve okunmayan mesajlar

Şimdi mesajlar kısmında yazı karakterimiz bu şekilde mi olsun ,

Yoksa bu şekildemi yani şuan ki sitenin mevcut durumu,

gostil

vwTürk Üyesi
İsim
ÜMİT
Soyisim
ATAŞ
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
PASSAT 2.0 TDI
emeğinize sağlık, özellikle beğen butonu büyük eksiklikti:)

husertas

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin
Soyisim
Ertaş
Cep telefonundan girişlerde yazı fontlarının çok küçük olduğunu görüyorum. Her seferinde elimle büyütüyorum. Bu bir sorun mudur?

Üst Alt