Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Sevgili üyelerimiz,
Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Siz değerli üyelerimizin öneri ve görüşlerinizi önemsiyor bu sebeple varsa; gördüğünüz eksikleri bizlere bildirmenizi rica ediyoruz.

VWTÜRK Yönetim

Yeni Profil Düzenleme Resimli Anlatım

1684
1685

Son düzenleme:

ErgT

vwTürk Üyesi
İsim
Ergun
Soyisim
Tekin
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
JETTA
Mesleğiniz
OTOMOTIV
İsim Soyisim
Ergun Tekin
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık... Resim ekleme durumu bile basitleştirilişmiş ki bu süper olmuş. Şahsım adına TEŞEKKÜR EDERİM.

ozkan1923

vwTürk Üyesi
İsim
ÖZKAN
Soyisim
GÜLŞEN
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum ben 4yıldır vw sahibiyim çoğu şeyi bu forumdan öğrendim bunun içinde herkese teşekkür ediyorum bu arada mobilde kullanışlı ve güzel olmuş

husertas

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin
Soyisim
Ertaş
Güzel olmuş elinize sağlık.
Bir soru ve öneri:
Ön sayfadan bir konuya tıkladığımızda bizi en son mesaja götürecek şekilde bir düzenleme yapılabilir mi? Şimdiki durumda ilk mesajı önümüze getiriyor. Fakat konuyu takip edenler için önceki mesajlar zaten okunmuş olduğu için, sadece son girişinden sonra yazılmış mesajlar önemli oluyor. Ziyaretçi önceki mesajlarla oyalanmadan doğrudan bu mesajlara götürülebilir mi?

ŞÜKRÜ YAKIŞI

vwTürk Üyesi
İsim
ŞÜKRÜ
Soyisim
YAKIŞIK
çok daha güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim. bazı konu başkılarını açınca son mesaja git diye biyer var o güzel olmuş eski bilgiileri okumadan en sona geliyorsun ama bazılarında çıkmıyor tüm sayfalrada olsa daha güzel olurdu

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Bence de çok güzel olmuş, hatta eski site hızlı sekmelerimde idi; tıkladığımda 404 Error hatası verdi. 'Eyvah' dedim site mi kapandı bakım mı var korktum bir an :eek: Tekrar sıfırdan aratıp girdim ve çok sevindim. Çünkü yaklaşık 6 senedir Vw sahibiyim ve kafama taktığım en ufak bir sorunu bile buraya yazıp çözüme ulaşabiliyorum.
Şahsım adıma büyük bir TEŞEKKÜR EDİYORUM, site tasarımına da bir değişiklik gerekiyordu :cool:(y)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Güzel olmuş elinize sağlık.
Bir soru ve öneri:
Ön sayfadan bir konuya tıkladığımızda bizi en son mesaja götürecek şekilde bir düzenleme yapılabilir mi? Şimdiki durumda ilk mesajı önümüze getiriyor. Fakat konuyu takip edenler için önceki mesajlar zaten okunmuş olduğu için, sadece son girişinden sonra yazılmış mesajlar önemli oluyor. Ziyaretçi önceki mesajlarla oyalanmadan doğrudan bu mesajlara götürülebilir mi?
O duruma bakıp olumlu olumsuz dönüş yapacağım Hüseyin bey.

çok daha güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim. bazı konu başkılarını açınca son mesaja git diye biyer var o güzel olmuş eski bilgiileri okumadan en sona geliyorsun ama bazılarında çıkmıyor tüm sayfalrada olsa daha güzel olurdu
Okuyup okumadığınız konulara göre değişiyor akşam bakıp bilgilendirme yapacağım

Bence de çok güzel olmuş, hatta eski site hızlı sekmelerimde idi; tıkladığımda 404 Error hatası verdi. 'Eyvah' dedim site mi kapandı bakım mı var korktum bir an :eek: Tekrar sıfırdan aratıp girdim ve çok sevindim. Çünkü yaklaşık 6 senedir Vw sahibiyim ve kafama taktığım en ufak bir sorunu bile buraya yazıp çözüme ulaşabiliyorum.
Şahsım adıma büyük bir TEŞEKKÜR EDİYORUM, site tasarımına da bir değişiklik gerekiyordu :cool:(y)
Korkuttuk isek kusurumuza bakmayın ;)

ümith

vwTürk Üyesi
İsim
ümit
Soyisim
hamal
Çok uzun bir aradan sonra selam herkese. Bu akşam eski bir üye olarak bu forumu hatırladım ve biraz dolaştım. Nostalji konuları gezerken benim 12 13 sene önce açtığım konulardaki yüklediğim fotoları göremiyorum. Fotoların simgesi var, tıklayınca imageshack sitesine yönlendiriyor ama açmıyor. Acaba imageshack sitesinde zaman aşımı gibi birseymi var, yoksa forum eski konulardaki fotoları yer kaplamasın diye temizliyormu? veya telefondan açamıyormu fotoları

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Çok uzun bir aradan sonra selam herkese. Bu akşam eski bir üye olarak bu forumu hatırladım ve biraz dolaştım. Nostalji konuları gezerken benim 12 13 sene önce açtığım konulardaki yüklediğim fotoları göremiyorum. Fotoların simgesi var, tıklayınca imageshack sitesine yönlendiriyor ama açmıyor. Acaba imageshack sitesinde zaman aşımı gibi birseymi var, yoksa forum eski konulardaki fotoları yer kaplamasın diye temizliyormu? veya telefondan açamıyormu fotoları
Merhaba Ümit bey maalesef '' imageshack'' sitesinde zaman aşımından dolayı eski resimler kayboluyor malum sitemiz tamamen yenilendi bundan sonra resimlerin kaybolmayacağını düşünüyoruz keyifli paylaşımlar...

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Bahsettiğiniz site ile ilgili. Forum içerisinde biz müdahale etmiyoruz. Şimdilik en güvenilir ve kalıcı fotoğraf veritabanlarından bir taneside Tapatalk'dır.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugur38

vwTürk Üyesi
İsim
uğur
Soyisim
gözegir
emeğinize sağlık güzel renkli bir görüntü olmuş

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@husertas , @ŞÜKRÜ YAKIŞI son mesaja git olayına baktım özel bir ayarı yok sanırım mesajların hepsi okunmuş ise o özellik çıkmıyor onu müsait zamanda bizim forum css kısmından entegre edelim.

Asilkan

vwTürk Üyesi
İsim
Asilkan
Soyisim
BAYRAKLI
Tapatalktan giremez oldum yardımcı olabilir misiniz acaba? Ayrıca site çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler...

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Tapatalktan giremez oldum yardımcı olabilir misiniz acaba? Ayrıca site çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler...
Tapatalk dan yeniden aratınız vwturk.com olarak karşınıza çıkacağız.

VW Özel Servis.

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
ŞENCAN
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Oto Tamirciliği
Hasan abinin ellerine sağlık eskisinde çok daha kullanışlı olmuş 👍👍

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
1 haftadır giremiyorum siteye dedim herhalde gitti , Allah'tan gitmemiş güzel olmuş değişiklik iyidir biraz canlanalim.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz