• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Satılık 2000 Audi A6 1.8T(180 hp)-Quattro aracım satılıktır

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Arkadaşlar Merhaba malumunuz A4 avant aldığım için 2000 Audi A6 1.8T(180 hp)-Quattro aracım satılıktır aracı henüz ilana koymadım öncelikle forumda paylaşmayı uygun gördüm hafta sonu malum siteye ilan vereceğim...

-Öncelikle aracın durumu ve özelliklerinden bahsedeyim 2000 model ilk sahibinden alınmıştır benden önce ve bende kapalı garajda muhafaza edilmektedir.

-Araçta sadece iki parça boya var sol ön ve arka sol çamurluk oda çizikten dolayı.(isteyene resmini yollarım)

-Deri döşemelerinde en ufak deformasyon bulunmamaktadır neredeyse ilk günkü kadar temiz ve düzgün.

-Araç benden önce 265 bin km de orjinal parçaları Doğuştan alınarak motor sıfır olarak
yapılmıştır en ufak bir yağ eksiltme yapmaz.

-Aracı aldıktan sonra turbosunu revizyon değil Orjinal sıfır kutulu olarak değiştirdim.

-Eski tip ateşleme bobinlerini iptal edip yeni tip dört pinli tfsi bobin tesisatını bizzat kendim çekerek daha güçlü ateşleme elde edilmiştir.

-Araca ait dört adet anahtar,kitapçıkları, ve geçmişe ait tüm bakım belgeleri mevcuttur.

-300 bin km de ilk defa Brc nin en pahalı kiti sequent 32 kit extra dan Genius Max LPG Regülatör ve sarı enjektör, simit tank bizzat kendim taktırdım...

-Şimdilik aklıma gelenler bunlar sormak istediğiniz bir şey olursa mesaj yada telden ulaşabilirsiniz.

Not: Aracın Orjinal 16 inç ( Beş adet) jant ve lastikleri verilecektir.

----Kısaca Donanımlar----
-Km 327 bin
-Sunrouf
-İçerden kumandalı elekrikli kapanır aynalar
-Senfony Müzik Sistemi
-Elekrikli hareketli koltuklar
-Deri koltuklar
-Arka cam elekrikli perde
-Çift yölü dijital klima
-Işık paketi
-Xenon Farlar
-Üç kollu Direksiyon simidi
-İridyum buji
-Tfsi bobinler

Forum üyesi arkadaşlara Fiyatım 53.500 Tl dir...

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Hayırlı satışlar olsun Necdet abi forumdan yada forum dışından alacak arkadaş bakımlı ve bir o kadar temiz araç almış olacak ilana düşünce pek ilanda duracağını sanmıyorum müşterisi gelir hemen

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Uzun uzun yazmaya gerek yok. Araç süper... :) Hayırlı satışlar abi...

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Teşekkür ederim arkadaşlar nasip artık:)

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Hayirli satislar Necdet Hocam. Piyasa bir süredir baya kötü. Umarim degerini bilecek birisine hak ettigi fiyata gider.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Hayirli satislar Necdet Hocam. Piyasa bir süredir baya kötü. Umarim degerini bilecek birisine hak ettigi fiyata gider.
Acelemiz yok kapalı garajda dinleniyor keyfi yerinde nasipten ötesi yok:)

audi_nazif

vwTürk Üyesi
İsim
Nazif
Soyisim
Kara
Emektara elveda diyorsun abi.. Hayırlı satışların olsun abi..

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Fiyat düştü 53.500 Quattro' ya binmenin tam zamanı kar kış yokmu arttıran :)

ugur38

vwTürk Üyesi
İsim
uğur
Soyisim
gözegir
hayırlı satışlar necdet abi alan pişman olmaz

Üst Alt