Samsung S3,İphone 5,Samsung note2 . Sizce hangisi alınmalı?

quattro44

vwTürk Üyesi
S3 kullanicisiyim..sekil sema dersen apple.ama ozellik incelik hafiflik ve apple a nazaran %70 daha düşük sar degeri..bence yaydigi rafyasyon cok onemli zira biz elimizden dusurmyoruz bu telefonlari.su kadar var s3 aldigimdan beri laptopu acmiyorum..ama apple da bisey paylasmak icin karsindakinin de apple olmasi lazim..ama samsung oyle degil.apple kendine mahkum edyor.ama neticede tercih meselesi.

HKND

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
1 senedir sgs2 kullanıyorum, tecrübelerim diyor ki özgürlük istersen samsung android serisi, ama stabilize ve piyasa cihazı istersen apple diyor.

sedd

vwTürk Üyesi
Kesinlikle 5!hem zarif hem gösterişli hem de hızlı...
Bu arada note II ye telefon demek ona ve diğer rakiplere haksızlık olur çünkü bildiğimiz tablet!
Telefona tam anlamıyla hükmedebileceksen note iyidir ama şekil olsan dersen o zor

rene

vwTürk Üyesi
4s kullaniyorum ve cok memnunum fazlasiyla tum isteklerimi karsiliyor dis gorunus kismida cok onemli ve diger tum modellerden basarili oldugunu dusunuyorum. Samsung ta iyi olabilir ama renk ve tasarimlari bana kesinlikle hitap etmiyor ozgurluk konusuysa eskide kaldi jail break ile iphonu zaten ozgur kilabiliyorsunuz.

Tapatalk 

hasansenol

vwTürk Üyesi
5 yada Xperia Z çünkü iphone a tek rakip olarak gördügüm marka SONY

mlh07

vwTürk Üyesi
Merhabalar

Samsung yeni bir cihaz çıkarmış
Samsung grand duas diye .

Cihaz s3 ve note2 büyüklüğü arasında ve çift hatlı. Fiyatıdauygun 1000 tl
Acaba aramızda kullanan varmı:) .

malibu

vwTürk Üyesi
Şarj konusunda sıkıntılı bir cihaz çift hatlı olduğu için şarjı çabuk bitiyor

serkanati

vwTürk Üyesi
Kimseyi dinlemeden git bir note 2 al ve telefon neymiş bir gör bakalım derim sadece.3 yılın üstünde iphone kullandım ve 3 senemi boşa vermisim apple a.note 2 nin üstüne alabileceğin tek cihaz samsung galaxy s4 tür.note 2 batarya olarak ta muhteşem özellik olarak ta.bu arada note u 1 hafta kullandıktan sonra iphone nokia 3310 gibi gelecek :)
İyi forumlar herkese.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

rRuberto

vwTürk Üyesi
hocam diğer telefonlarla kıyaslanamaz note 2. özellikler iphone 5 ile. daha internetten dosya indiremiyor. özgür değilsin. ama android de öyle değil. ben de note 2 aldım. diğer telefonlar oyuncak gibi geliyor ve başka hiç bir tele bakmıyorsunuz. kesinlikle note 2

yagmurtgt

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw bora comfort
Aracınızın Modeli
2000
Mesleğiniz
güvenlik görevlisi
İsim Soyisim
ibrahim burak er
İphone 5S ve S4 yakında çıkıyor. Bu durumda iphone 5 ya da S3 alıcak olursanız, telefonunuz kısa süre sonra eski model olacak. Ben Note 2 diyorum. :)
s4 çıktı sıra iphone 5s ve ucuz iphone gelecek

rene

vwTürk Üyesi
Ucuz iphone ne oluyor arkadaslar cakma falanmi? Ayrica apple heleki iphone fiyatini dusururken s4 e s5 e bakmaz :)

Tapatalk 

Aksel_TR

vwTürk Üyesi
İphone 5 ten bugüne kadar olumlu yorum duyamadık kullanan arkadaşlarımdan. özellikle malzeme kalitesi .Fazlaca bir yenilik getirmiyor .Ben android den win8 e geçiş yaptım çok rahat ettim açıkçası.Androide göre win8 çok stabil çalışıyor öneririm.

srkn

vwTürk Üyesi
merhaba bende samsung wave almıştım 2010 yılında. o zaman iphone 3gs ile wave arasında kararsız kalmıştım.sırf markaya(elmaya) para vermemek için wave aldım sonunda. hayatımın en büyük elektronik pişmanlığından birini yaşadım. şimdi bende değiştirmeyi düşünüyorum.
s4 --- note 2---iphone 5 arasında düşünüyorum.
ama aldığım yorumlar hep aynı.
note 2 ÇOK BÜYÜK.
s4 ÇOK ISINIYOR VE DONUYOR.
iphone 5 KULLANICILARIN BEKLENTİLERİNİ TATMİN ETMEDİ, İNCE UZUN OLUŞUNDAN VE PEK FAZLA Bİ YENİLİK GETİRMEYİŞİNDEN İNSANLAR MEMNUN DEĞİL.
galiba şu an KLİKSA da kampanyada 1300tl ye düşmüş olan NOTE 2 ALCAM.

mlh07

vwTürk Üyesi
Konuyu açtığımı unutmuşum :).

Note 2 aldım mutlu ve huzurluyum :D

Üst Alt