Samsung S3,İphone 5,Samsung note2 . Sizce hangisi alınmalı?

mlh07

vwTürk Üyesi
Merhabalar yukarıda yazdığım telefonlardan sizce hangisi tercih edilebilir?

Hatta seçenekleri şöyle arttırabiliriz ;

İphone 4
İphone 4s
İphone 5
Samsung s3
Samsung note 2

Teşekkürler

yco

vwTürk Üyesi
4 ve 4S'in bi anlami kalmadi artik.. yerinizde olsam iPhone5 ve biraz daha beklerseniz S4 arasinda karar verirdim..

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
İphone 5S ve S4 yakında çıkıyor. Bu durumda iphone 5 ya da S3 alıcak olursanız, telefonunuz kısa süre sonra eski model olacak. Ben Note 2 diyorum. :)

mlh07

vwTürk Üyesi
Aslında note 2 geçiyor aklımdan ama kararsızım.

Kemal_

Uzaklaştırılmış Üye
app'lere paramı basar veririm diyorsan tabi ki de elma :)

elma candır kalbe iyi gelir :D

malibu

vwTürk Üyesi
melih bey telefoncuda calisan biri olarak seceneklerin arasindan sadece iphone 5 ile galaxy note 2 diyorum eger maceraya atilayim dersen lumia 920 de olabilir ama genede note 2 agir basiyor ama suda aklinda bulunsun samsung'un politikasi her yil bir ust model cikartmak o yuzdende note 3 te yazin sonlarinda tanitilma ihtimalini goz onunde bulundurmak gerekir her zaman

dct mhmt

vwTürk Üyesi
Galaxy S2 kullanıyordum ve 4S e geçiş yaptım. Kesinlikle Apple derim.

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ben alacak olsam note2 yi tercih ederim tabi büyüklüğünü de göz önünde bulundurmak gerek büyüklük sıkıntı değilse kesinlikle note2 derim.Büyüklüğü problem ise İphone 5 :)

emre3843

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
apple sevemeyen biri olarak note 2 tek geçerim....

nhtyıldız1

vwTürk Üyesi
onlarca telefon degiştirdim fakat ıphone4 ün tadını hiç birnde bulamadım 2 yıldır kullanıyorum daha 10 yıl kullanırım bi şey olmzsa

mlh07

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar Çok Teşekkürler Cevaplar İçin ;

Halen Kararsızlığım Sürüyor . Aslında Note 2 Düşünüyorum Ama Yukarıda Arkadaşın Yazdığı Gibi Samsung Sürekli Yeni Model Çıkarıyor ve İkinci Elde Fiyatları Çok Düşüyor.

İphone 5 'Te İse Elle Tutulur Göze Batan Bir Yenilik Yok Diye Düşünüyorum . :S

Malesef Halen Kararsızım :S Keşke İki Telide Kullanan Bir Arkadaş Olsaydı Aramızda :D

malibu

vwTürk Üyesi
ya note 2 icin bisey diyemem ama sattigimiz musterilerden simdiye kadar bir sikayet gelmedi gerci onlar dosteris icin aliyor cogu google play store girmeyi bile bilmiyorlar iphone 5 icin hemen hemen 4S ile ayni gibi bir islemcisi farkli bide boyutlari siri diye birsey var ben cozemedim bide mesela telefonu internete bagliyorsun ingilizce ne istedigini soyluyorsun o direk buluyor internetten gerci note 2 de de benzer ozellikler var ama benim sahsi fikrim genpa veya telpa garantili oldugu surece ikisininde temiz bir iki ay kullanilmis olanini almak mantikli aklinda bulunsun diye fiyat vereyim ben sana sifir iphone 5 i 2000TL ye note 2 yi ise 1600 TL ye satiyoruz ona gore emsalleme yaparsin sattigimiz cihazlar genpa garantili sende alirken pazarligini ona gore yaparsin alacagin yerde

mlh07

vwTürk Üyesi
İkinci El Fiyatları Nedir Muhammet Bu Cihazların . Yani Ortalama Ne Fiyatlarda Elinize Geliyor :)

golfesk

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf MK4 GTİ
Mesleğiniz
Cad Cam Uzmanı
İsim Soyisim
Ercan yılmaz
az daha bekle sony peria Z a bence...

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Xperia P kullanıyorum samsung wonderdan geçiş yaptım benim için tamamen bir hayal kırıklığı oldu.

Bana soranlara tavsiye etmiyorum...

malibu

vwTürk Üyesi
sony bende tavsiye etmiyorum kesinlikle güzel cihaz ama arıza çıkartıyor sürekli melih şu ana kadar ikinci eli hiç düşmedi elimize düşse bende bekliyorum durama göre kendime alacağım ama malesef yok şimdilik iphone 4 ile devam ediyorum ama bundan da memnunum ikinci eline de alacagın yerde ona göre fiyat biç yurt içi genpa garantili iphone 5 e 1600-1700TL samsung note 2 ye ise 1200-1300 TL den fazla vermek mantıklı değil çünkü bundan fazlasını vereceksen sıfırını almak daha mantıklı

suniUA

vwTürk Üyesi
Nexus 4 kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım en yiyi telefon. Hiçbir android cihazı bu kadar akıcı kullanmamıştım. Note 2 dahil. Hatta Sony Xperia Z'yi de kurcaladım o da dahil.

braveturk24

vwTürk Üyesi
Iphone 5 kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum 4s i verip 5 aldim keske almasaydim

4s le aradaki farklari:
ekrani buyuk ben 4smin ekranin ozledim yemin ederim bas parmaiginizin maymun parmagi kadar olmasi gerekiyo neredeyseki telefona hakim olabilesiniz
wifi sorununu hic bahsetmiyorum bile ben 2 ay once baktigimda apple comunity forums da 300 sayfa vardi bu konuya iliskin dusunun bu telefonun birde wifi ozellgi 4 s ten hizli olacakti. Kulliyen yaaln 4sin calistigi yerde benim telefon 3g ye geciyo ve apple malesef his bisey yapamiyo bi yalan attilar guncelelme ile duzeldi diye ama yok halen ayni esimindede var bendede ben cok pismanim sahsen
islemcisi hizli ben aman aman bi hiz farki goremiyorum ailede hale 4s i olanda var
retina display desen geen ayni 4s le arasinda gozle gorulur bi fark yok

bana sorarsaniz 4s alin yada bekleyin 5s i eger reklam ettikelri gibi cikarsa cok guzel bi makine.

digerlerine gelince andride bir turlu isinamadim en son htc wildfire im vardi ve apple on basiyodu ve guvenlik aicklari androidde daha fazla appla gore
nokia windows mobile cikis yapti bilgiisayar teknisyeni olarak ben windows 8 e henuz isinamadim bence de cok iyi bi isletim sistemi degil oyuzden mobil versiyonunada biraz onyargi ile bakiyorum sanirim.

toparlarsak iphone al ama 4s al yada 5si bekle (apple sanki hep s versiyonlarinda sorunlari gideri bir oncekinin 4 tete cekmeme sorunu vardi) tamami ile sahsi gorusum hic bir modeli karaalmiyorum sonucta para sizin zevk sizin

mlh07

vwTürk Üyesi
Pazartesi İphone 5 ,4s ve Note 2 Yi inceledim .

Kararımı verdim Note 2 Alacağım , Gerçekten İnanılmaz Bir Telefon . İphone Hegemonyasını Biterecek Telefon Diyebilirim .

Üst Alt