sağ arkadan gelen uğultu sesi (benzin pompası gitti mi acaba)

mlk

vwTürk Üyesi
İsim
mk
Soyisim
mk
Merhaba arkadaşlar, aracımın ancak içinden duyulabilen sağ arka taraftan su borusu sesi gibi vın vın bir ses geliyor, araç dururken bile bu ses var yani hareketli aksamlardan olduğunu düşünmüyorum tek aklıma gelen şey benzin pompası ki benzin yarım depoya yakın var, aracım lpgli ses lpt tankından gelmiyor kontrol ettim bagajdanda ses duyulmuyor , ancak arabanın içinde su borusundan gelen ses gibi sürekli bir ses var hareket halindede aynı ses mevcut , aracı çalıştırdıkran 1 sn sonra ses gelmeye başlıyor, ustaya göstereceğim h.içi , ancak sizinde fikirlerinizi almak istiyorum...

DoquKan*

vwTürk Üyesi
İsim
Doğukan
Soyisim
Tokta
büyük ihtimalle benzin pompasındandır başka o sesi yapacak aksam yok orada :) motoru bozulmustur o ses yapıyordur devreye gırdıgınde

mlk

vwTürk Üyesi
İsim
mk
Soyisim
mk
büyük ihtimalle benzin pompasındandır başka o sesi yapacak aksam yok orada :) motoru bozulmustur o ses yapıyordur devreye gırdıgınde
ne kadara mal olur sizce ? ve değiştirmesem olmaz mı ki acaba :)

DoquKan*

vwTürk Üyesi
İsim
Doğukan
Soyisim
Tokta
lpg varsa bence gerek yok ama motor yanarsa sırf lpg de calıstırmak zorunda kalırsınız bunada razıysanız olabilir :) fiyatları tam olarak bilmiyorum ya 180 orj. 110 yan sanayi di yanlıs hatırlamıyorsam :)

coolbamm

vwTürk Üyesi
İsim
Furkan
Soyisim
Uysal
Benzin filtresi sag altta sag tekerin bir karış önünde golflerde. Jette da da oradakin herhalde. Önce filtreyi değiştirin derim. 40 tl civarı. 30.000 de bir degismesigerekir zaten

Üst Alt