rcd320 harman teyp fader sorunu

szteker

vwTürk Üyesi
arkadaşlar merhaba aracım 2012 caddy 1.6 tdi conforline orjinalinde rcd310 vardı üzerinde ve arka hoparlorlerde çalışıyordu.Ekli dosyayı görüntüle 4315Ekli dosyayı görüntüle 4315Ekli dosyayı görüntüle 4315Ekli dosyayı görüntüle 4315Ekli dosyayı görüntüle 4315 bluethoot usb ve sd cart olmadığı için; 2018 transporterden çıkma rcd 320 harman model teyp alıp aracıma taktım. herşey normal çalışıyor direksiyon tuşları vs. ancak arkalardaki hoparlorlerimde ses yok menüdede balance var ama fader yok. anladığım kadarı ile orjinali üzerinde alınan transporterde arkalarda hoparlör oolmadığından bu şekilde teyp yapılmış. acaba fader menusu eklenebilirmi yada arkalarada ses vermek için kesmeden biçmeden birşeyler yapılabilirmi. teşekkürler

Ekli dosyalar

yabay

vwTürk Üyesi
Hoperlör bağlandığı anda fader'ın otomatikman aktif olması gerekiyor, en azından bendeki rcd510'da öyle olmuştu..

szteker

vwTürk Üyesi
Hoperlör bağlandığı anda fader'ın otomatikman aktif olması gerekiyor, en azından bendeki rcd510'da öyle olmuştu..
evet öyle olması gerekirdi. acaba çıkışmı yok teypte. sanayiyede gitmek istemiyorum hemen giriyorlar pense tornavida ile kesip biçmeye.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
evet öyle olması gerekirdi. acaba çıkışmı yok teypte. sanayiyede gitmek istemiyorum hemen giriyorlar pense tornavida ile kesip biçmeye.
Teybin içini açıp bakarak arka çıkışın olup olmadığı bulunabilir.

yabay

vwTürk Üyesi
Bu ünitede arka hop. çıkışı mevcut..

Screenshot_2.jpgScreenshot_1.jpg

yabay

vwTürk Üyesi
Screenshot_3.jpg

Üst Alt