• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

RCD 330 Plus Nerden Alabilirim?

sait_32

vwTürk Üyesi
İsim
Sait
Soyisim
HARMANCI
Merhaba Arkadaslar,

Arkadasin 2013 model 1.4 tsi dsg passati icin radyo almak istiyorum ama ( benden burdan alip gondermemi istedi) hangi model alacagimi bilmiyorum.

Samsung telefonuna uyumlu Android auto veya mirror link olacak ve de geri gorus kamerasini ilerde takmak istiyor.

Ben oncelikle Turkiye'de baktim ama fazla secenek yok baska yerde varsa yazarsaniz sevinirim.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/passat/passat-b7/rcd330.html sitede orjinal urun diye geciyor.!

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-passat-b8-rcd330-higline-orijinal-6.5-ekran-590321731/detay/ burda ellerinde yokmus 1 ay sonra gelecekmis ( fiyat belli degil dedi)

https://www.ebay.co.uk/itm/6-5-Car-Stereo-MIB2-RCD330-CarPlay-MirrorLink-BT-RVC-VW-Golf-Passat-Polo-Tiguan/332175494766?hash=item4d5733ce6e:g:VuEAAOSwBmpbOywM:rk:33:pf:0 bu var burda alabilecegim..

Yardimci olan olmayan herkese simdiden cok tsk ederim.

Kazasiz belasiz hayirli surusler iyi gunler dilerim!

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Hocam sahibinden.com üzerinde vermis oldugunuz ürün B8 kasaya uyumlu. 2013 B7 kasa Passata uymaz. Ender Elektronik ve Ebay ilanlarindaki cihazlar da epey pahaliya geliyor. Ben acikcasi Aliexpress'ten almanizi tavsiye ederim. Diger tüm saticilar da oradan aliyor zaten. Fazladan para vermenin anlami yok bence. Ayrica 11/11 alisveris kampanyasi var. Bu sekilde daha da ucuz gelebilir.

Keyifli forumlar dilerim.

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Onceden takip ederdim cihazlari ama su an benim de detayli bilgim yok. Bu RCD330 PLUS cihazlar modlanmaya cok yatkin. Navigasyon, video oynatma vs. bircok özelligi sonradan ekleyebiliyorlar yazilimla.

sait_32

vwTürk Üyesi
İsim
Sait
Soyisim
HARMANCI
Onceden takip ederdim cihazlari ama su an benim de detayli bilgim yok. Bu RCD330 PLUS cihazlar modlanmaya cok yatkin. Navigasyon, video oynatma vs. bircok özelligi sonradan ekleyebiliyorlar yazilimla.
Yardimin icin tsk ederim.

Saat farkimiz cok oldugu icin foruma fazla giremedim ksr bakma gec cvp icin.

Konuya gelecek olursak yukarida verdigim linktekini aliyorum, bakalim ins dogru secimdir ve sorunsuz kullanirlar :)

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Yardimin icin tsk ederim.

Saat farkimiz cok oldugu icin foruma fazla giremedim ksr bakma gec cvp icin.

Konuya gelecek olursak yukarida verdigim linktekini aliyorum, bakalim ins dogru secimdir ve sorunsuz kullanirlar :)
Estagfurullah rica ederim. Yardimci olabildiysem ne mutlu. Hayirli olsun.

Üst Alt